آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۳ تیر ۱۳۹۶

امروز یک قدم به پایان کار درسنامه نزدیک‌تر شدیم و همانگونه که در روز ۲۶ خرداد ماه اعلام کردیم از فردا بخش پشتیبانی درسنامه به صورت کامل بسته می‌شود. این بدین معناست که از این پس هیچ ایمیلی توسط تیم درسنامه پاسخ داده نخواهد شد و آدرس‌های ایمیل contact@darsnameh.com و support@darsnameh.com نیز دیگر چک نخواهند شد.

لطفا به خاطر داشته باشید که تعطیلی درسنامه به این معنی نیست که دوره‌های آموزشی دیگر در دسترس نخواهند بود. از تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۶، همه دوره‌های آموزشی درسنامه بر روی وبسایت در دسترس خواهند بود. تا آن تاریخ شبکه‌های اجتماعی درسنامه به روز رسانی خواهند شد و اطلاع‌رسانی در مورد تعطیلی کامل درسنامه از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت. 

مانند گذشته مجددا بر روی این نکته تاکید می‌کنیم که تیم درسنامه از داشتن کاربرانی مانند شما به خود می‌بالد و امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک با سرویس آموزشی جدیدی بازگردیم.

 
2 نظر

او اچ دانلود:
خیلی از افراد به دنبال آموزش های رایگان و قابل اعتماد در اینترنت هستند،اگر شما هم جزو این گروه از افراد هستید بهترین گزینه برای شما سایت  درسنامه است این سایت دوره های بسیار متنوعی دارد از عکاسی...