آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲ خرداد ۱۳۹۲

اگر اهل موسیقی باشید، به احتمال زیاد تا کنون هوس کرده‌اید که خواننده شوید و ترانه‌های خود را به گوش دیگران برسانید! در همین راستا و با توجه به کمبود منابع آموزشی فارسی زبان در مورد ایجاد یک استودیوی خانگی ضبط صدا، تیم درسنامه از روز چهارشنبه، ۱ خرداد ماه دوره‌ای با عنوان «استودیوی خانگی ضبط صدا» را ایجاد کرده است که شما به کمک آن می‌توانید با اصلاحات مختلف ضبط موسیقی و همچنین ایجاد یک استودیوی خانگی در اتاق خواب‌تان آشنا شوید. علاوه بر این در آخرین درس این دوره شما با روش‌های انتشار موسیقی خود بر روی اینترنت و کسب درآمد از آنها آشنا خواهید شد.

دقت کنید که سطح این دوره آموزشی پیشرفته است و به همین دلیل این دوره برای افرادی که دستی در دنیای موسیقی و ضبط آن دارند کاربردی است هر چند که تمامی افراد علاقمند به صنعت موسیقی می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند تا با مفهوم ضبط موسیقی و تولید یک ترانه آشنا شوند.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به HomeStudio@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

21 نظر

عصیان:
درس خواندن چندان کار دلچسبی نیست. حداقل برای من که هیچ‌وقت دلچسب نبوده. من در هیچ دوره‌ای از تحصیلم بچه درسخوانی نبودم. البته نمرات خوب کم نگرفتم. همان طور که نمره بد هم گرفتم. اما اگه دوست دارید که...