آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱ تیر ۱۳۹۱

تاکنون در درسنامه دو دوره‌ی مختلف در زمینه‌ی امنیت کامپیوتر و اینترنت را راه‌اندازی کرده‌ایم. در دوره‌ی «امنیت در کامپیوتر و اینترنت» به صورت جامع و کلی به جوانب مختلف امنیت در دنیای کامپیوتر و اینترنت پرداختیم و در دوره‌ی «مبانی امنیت در مک» نیز به صورت تخصصی و دقیق به افزایش امنیت سیستم عامل مک و حاشیه‌های آن پرداختیم.

در ادامه‌ی دوره‌های آموزشی امنیت آنلاین درسنامه، از روز گذشته، ۳۱ خرداد ماه دوره‌ای با نام «امنیت در وبلاگ‌نویسی» را در درسنامه فعال کردیم که در آن به صورت تخصصی و دقیق به امنیت یک وبلاگ و همچنین فرد وبلاگ‌نویس پرداخته‌ایم. مزیت مهم این دوره‌ی آموزشی در این است که امنیت در وبلاگ‌نویسی از دو جنبه مورد بررسی قرار گرفته است: وبلاگ و وبلاگ‌نویس به گونه‌ای که با به پایان رساندن این دوره شما تا حدود بسیار زیادی می‌توانید امنیت آنلاین وبلاگ و خودتان را افزایش دهید.

تیم درسنامه این دوره را به تمام کسانی که دوره‌ی «امنیت در کامپیوتر و اینترنت» را گذرانده‌اند، شدیدا پیشنهاد می‌کند. برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی نیز تنها کافی است که یک ایمیل خالی به blogsecurity@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

21 نظر

گذر زمان:
آموزش از راه دور، چند سالیه که توی آموزش موضوعات بسیاری، به روشی جایگزین روش‌های سنتی آموزش تبدیل شده. سایت‌های مختلفی در این رابطه به وجود آمده‌اند که کاربران عام و خاصی رو در مورد موضوعی...