آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۹ اسفند ۱۳۹۰

مک یکی از سیستم‌های عاملی است که این روزها با رشد خوبی مواجه شده است و به همین دلیل بسیاری از هکرها که زمانی تنها به فکر حمله به سیستم عامل ویندوز بودند، امروزه به فکر حمله به مک نیز افتاده‌اند. به همین دلیل و با توجه به نبود منابع فارسی‌زبان زیاد و دقیق در زمینه‌ی امنیت مک، تیم درسنامه از روز گذشته، ۸ اسفند ماه دوره‌ای با عنوان «مبانی امنیت در مک» را فعال کرده است.

در این دوره‌ی آموزشی شما هر آنچه را که لازم است در مورد امنیت مک بدانید را خواهید آموخت به طوری که با به پایان رساندن این دوره، تمامی ترفندهایی که لازم است تا سیستم عامل مک امنی داشته باشید را خواهید دانست.

اگر شما کاربر مک هستید و تمایل دارید که در این دوره‌ی آموزشی شرکت کنید، تنها کافی است یک ایمیل خالی به macsecurity@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

10 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۰ بهمن ۱۳۹۰

از روز گذشته دوره‌ای جدید با نام «سواد رسانه‌ای» را در درسنامه فعال کردیم که برای تمامی کاربران درسنامه و افراد جامعه کاربردی است. این دوره‌ی آموزشی با هدف افزایش سواد رسانه‌ای افراد جامعه ایجاد شده است به گونه‌ای که با به پایان رساندن آن شما می‌توانید به راحتی فرق یک خبر درست را از یک خبر نادرست تشخیص دهید.

اهمیت این دوره‌ی آموزشی در این است که شما با گذراندن آن می‌توانید به درک بهتری از رسانه‌های مختلف که در طور روز با آنها سروکار دارید برسید و براساس نیاز خود رسانه‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. به همین دلیل گذراندن این دوره را به همه‌ی فارسی‌زبانان توصیه می‌کنیم زیرا به کمک این دوره نگاه شما نسبت به رسانه‌های مختلف نگاهی واقعی‌تر خواهد بود.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی نیز تنها کافی است که یک ایمیل خالی به medialiteracy@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

28 نظر

وب‌نوشته‌های مهدی هنرمند‌جوان:
درسنامه رو معرفی کوتاهی بکنم. این سایت مفید بنا بر آموزش از راه دور راه اندازی و کار می‌کنه. واقعا یک گوشه دنج از دریای اینترنت میتونه باشه… بیش از یک سال هست که این سایت رو می‌شناسم و به هرکس که احساس می...