آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۶ فروردین ۱۳۹۰

 

یکی از دوره‌هایی که کاربران زیادی از ما درخواست می‌کردند که آن را در درسنامه برگزار کنیم، دوره‌ای در مورد آموزش عکاسی بود. براساس همین درخواست‌ها، از روز گذشته دوره‌ی عکاسی که بخش پنجم از دوره‌ی «گزارش‌گری چندرسانه‌ای» است را تیم درسنامه در اختیار کاربران فارسی‌زبان قرار داده است.

این دوره با هدف آموزش اصول اولیه‌ی عکاسی و همچنین کار با فوتوشاپ ایجاد شده است و برخلاف دیگر دوره‌های «گزارش‌گری چندرسانه‌ای» که کارآموز نیاز به گذراندن پیش‌نیاز دوره‌ی مورد نظر خود را داشت، در این دوره به دلیل درخواست بالای کاربران و پوشش حداکثری،پیش‌نیاز آن را حذف کرده‌ایم و به همین دلیل کلیه‌ی کاربران می‌توانند بدون هیچ مشکلی در این دوره شرکت کنند.

برای شرکت در این دوره شما می‌توانید یک ایمیل خالی به journalism5@darsnameh.comبزنید و بعد از تکمیل ثبت‌نام در از این دوره استفاده کنید.

باز هم به این نکته تاکید می‌کنیم که شما برای ثبت‌نام در دوره‌ی «گزارش‌گری چندرسانه‌ای ۵- عکاسی» نیز به گذراندن هیچگونه پیش‌نیازی ندارید.

2 نظر

رسانه‌های اجتماعی:
نمونه موفق در این زمینه، به نظرم وب سایت درسنامه است. این وب سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه...