آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

مجله آنلاین رنگی رنگی


اینترنت زندگی ما رو زیر و رو کرده، حتی کلاس و درس و آموزش هم تغییر شکل دادن. حالا کلاس درس می‌تونه تو ایمیل شخصی‌مون تشکیل بشه.

سایت درسنامه یکی از مدرسه‌های مجازی که دو سال پیش افتتاح شده. همه آموزشای این سایت از مرحله مبتدی تا پیشرفته توی ایمیل کاربرا و به رایگان ارائه می‌شه. مدیرای درسنامه تونستن بعد از دو سال ارائه خدمات آموزش از راه دور، با یه موسسه انگلیسی به توافق برسن و برای ۵ تا از رشته‌هاشون مدرک معتبر بین‌المللی بگیرن.

حالا بیایید سری به درسنامه بزنیم و ببینیم چه رشته‌هایی رو آموزش می‌ده. این ممکنه آخرین باری باشه که به این سایت سر می‌زنید، چون یکی از ویژگی‌های این سایت اینه که همه کاراتون رو می‌تونید از طریق ایمیل انجام بدید و نیازی به سر زدن مداوم به سایت ندارید. بچه‌های درسنامه همیشه آنلاین هستن و به همه سئوالاتون جواب می‌دن.

تو بخش “دوره‌های آموزشی” این سایت رشته‌های متنوعی دیده می‌شه که آموزش‌ها ممکنه تو یکی از سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته باشه. از رشته‌های خبرنگاری مولتی مدیا گرفته تا عکاسی دیجیتال، از آموزش سرچ و ایمیل گرفته تا کنترل خشم و … هر رشته‌ای تو این سایت پیدا می‌شه.
تنوع رشته‌ها و سطح آموزشی که وجود داره به هر کسی امکان سر زدن و گرفتن خدمات آموزشی از درسنامه رو می‌ده. مثلا برای پدر و مادرا، یا بچه‌هایی ما که تازه با اینترنت آشنا شدن خدمات خیلی خوبی وجود داره که با اینترنت، ایمیل، سرچ و شبکه‌های اجتماعی مثل توئیتر آموزش ببینن.
امنیت اطلاعات و شبکه، وبلاگ‌نویسی، مدیریت زمان، کار با برنامه‌های آفیس، آشنایی با مبانی اقتصاد و … رشته‌هایی هستن که بچه‌های مدرسه درسنامه اونا رو آموزش می‌دن.

این مدرسه تصمیم داره رشته‌های بیشتری رو تو لیست درساش بذاره و در حال مذاکره با مراکز آموزش بین‌المللیه تا برای رشته‌های بیشتری مدرک ارائه کنه. تحصیل تو همه این رشته‌ها کاملا رایگانه و اگه خودتون تمایل به دریافت مدرک داشته باشید، فقط هزینه این مدرک رو باید بپردازید.
سری به این سایت آموزش از راه دور بزنید. به شما قول می‌دیم که در هر سن و هر سطح تحصیلاتی باشید اقلا دو رشته این سایت هست که توجه‌تون رو جلب کنه و بخواهید از راه دور اونو آموزش ببینید.

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با کلیات طراحی پوسته یا قالب برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا می‌شوید و خواهید آموخت که چگونه می‌توانید پوسته مورد نظر خود را ایجاد کنید. علاوه بر این در پایان دوره به درکی کلی از مفهوم افزونه و کاربرد آن دست پیدا خواهید کرد.
مهارت‌های زندگی:
  امروزه آموزش نقش مهمی در پیشرفت آدمی دارد (در هر سنی). ولی با توجه به فرصت کم و مشکلات زندگی بیشتر افراد بعد از تحصیل آکادمیک فرصت یادگیری را پیدا نمیکنند، بنده به عنوان راه چاره این کار،...