آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

پایان کار بخش پشتیبانی درسنامه


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۳ تیر ۱۳۹۶

امروز یک قدم به پایان کار درسنامه نزدیک‌تر شدیم و همانگونه که در روز ۲۶ خرداد ماه اعلام کردیم از فردا بخش پشتیبانی درسنامه به صورت کامل بسته می‌شود. این بدین معناست که از این پس هیچ ایمیلی توسط تیم درسنامه پاسخ داده نخواهد شد و آدرس‌های ایمیل contact@darsnameh.com و support@darsnameh.com نیز دیگر چک نخواهند شد.

لطفا به خاطر داشته باشید که تعطیلی درسنامه به این معنی نیست که دوره‌های آموزشی دیگر در دسترس نخواهند بود. از تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۶، همه دوره‌های آموزشی درسنامه بر روی وبسایت در دسترس خواهند بود. تا آن تاریخ شبکه‌های اجتماعی درسنامه به روز رسانی خواهند شد و اطلاع‌رسانی در مورد تعطیلی کامل درسنامه از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت. 

مانند گذشته مجددا بر روی این نکته تاکید می‌کنیم که تیم درسنامه از داشتن کاربرانی مانند شما به خود می‌بالد و امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک با سرویس آموزشی جدیدی بازگردیم.

 

نظرات

ممنون از شما بخاطر همه خاطرات خوب و سالهایی که بدون هیچ چشمداشتی کنارمون بودین.

من از سرویس شما لذت بردم، هرچند بعد از یه مدتی دیگه مخاطب مستقیمش نبودم ولی از وجود همچین سرویسی که حداقل کیفیت رو نگه داشت و خیلی حرفه‌ای کار کرد و حتی بسته شدنش هم حرفه‌ای بود، لذت بردم!

ارسال نظر


آی‌تی بلاگ:
‎امروزه مزیت دوره‌های آموزشی آنلاین بر هیچ کس پوشیده نیست .دیگر به جای صرف وقت و هزینه و ترافیک در پشت رایانه خود نشسته و از کلاس درس لذت ببرید. البته این کلاس درسی که امروز می‌خواهم کمی فرق...