آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

پایان امکان ثبت‌نام در درسنامه


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲ تیر ۱۳۹۶
در هفته گذشته خبر از پایان کار درسنامه را منتشر کردیم و زمان‌بندی پایان کار درسنامه را نیز با جزییات اعلام کردیم که در آن فردا یعنی ۳ تیر ۱۳۹۶ اولین قدم در پایان کار درسنامه را برمی‌داریم. براساس این قدم از روز شنبه سوم تیر ماه امکان ثبت‌نام در درسنامه - چه از طریق ایمیل و چه از طریق اپلیکیشن - متوقف می‌شود. 
 
این توقف بدین معناست که از روز سوم تیر هیچ کاربر کنونی و جدید درسنامه امکان ثبت‌نام در هیچ کدام از دوره‌های درسنامه را ندارد، حال این ثبت‌نام می‌خواهد از طریق ایمیل یا اپلیکیشن‌های درسنامه باشد. 
 
با توقف امکان ثبت‌نام در درسنامه، اگر شما از دوره‌ای حذف شوید این امکان را نخواهید داشت که در آن دوره مجددا ثبت‌نام کنید و تنها راه دسترسی به دوره آن خواهد بود که تا زمان پایان کار رسمی درسنامه یعنی ۴ مرداد ۱۳۹۶ صبر کنید تا دوره به صورت کامل برای دانلود در وب‌سایت درسنامه قرار بگیرد.
 
قدم بعدی درسنامه در راه پایان کار خود در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۶ برداشته خواهد شد که بخش پشتیبانی درسنامه فعالیت خود را به پایان خواهد برد. پیش از توقف این بخش، مطلبی در وبلاگ درسنامه منتشر خواهیم کرد.
 
در نهایت هم باید به این نکته اشاره کنیم که درسنامه از حجم پیام‌های تشکر و قدرانی‌ای که در این یک هفته دریافت کرده است به خود می‌بالد و از تمام شما دوستانی که در این سال‌ها با درسنامه بوده‌اید ممنون است. فراموش نکنید که آموزش یک فرآیند غیرقابل توقف است و همواره در راه یادگیری قدم بردارید.
 

نظرات

مهلت ثبت نام رو در ایمیل ۳تیر اعلام کردید، چرا امروز که دوم هست امکان ثبت نام وجود نداره؟

دوست عزیز سلام، 
امکان ثبت‌نام از روز سوم تیر برداشته شد. 

با سلام
امیدوارم که در برنامه ریزی جدید هم موفق و پیروز باشید.

سلام، لطفا نام من را در متلب مقدماتی ثبت‌نام کنید. مرسی از لطف و زحمات شما.

سلام درسنامه جان... متاسفم که توی کشور جهان چندمی ما خیلی محدود هستند کسایی که قدر درسنامه ها رو میفهمن یا بهتر بگم اصلا میفهمن! درسنامه جان خیلی خیلی متاسفم از رفتنت با تو خیلی چیزها یاد گرفتم، و مهمترینش بخشش بی منت بود... دوست دارم و امیدوارم هر کجای دنیا که هستی و باشی خدا یار و نگهدارتون باشه ❤️

با سلام و احترام،

تشکر از شما که تا این دم کاربرانتان را یاری رساندید و گام های مثمری در راستای ترویج علم و دانش نمودید. راستش از خبر اتمام حجت درسنامه خیلی ها دلگیرم، ولی امیدوارم که ارایه خدمات را با یک بازبینی جدید در روشهای نو از سر گیرید، والایی این قدر وقت و تلاش شما به هدر خواهد رفت. رهایی علاقمندان شما، هم نوعی رفاقت نیمه راه است. ما همیشه درسفرنامه را دوست خواهیم داشت.

مرسی
جواد

سلام
احترامابا نهایت تاسف و اندوه با شما خدا حافظی میکنم واز سمیم قلب از تلاشها وجدیت شما دوستان عزیز سپاسگذارم و امیدوارم هر چه زوتر مجددا شروع تازه ای داشته باشید

با عرض ادب و احترام.خدمت تیم دوست داشتنی درسنامه.دیروز وقتی ایمیل پایان فعالیت درسنامه رو گرفتم.خیلی خیلی دلم گرفت.امیدوارم همواره موفق و پیروز و سلامت و شاد باشید.و امیدوارم دوباره این وبسایت دوست داشتنی به فعالیت اش ادامه بده.با آرزوی بهترین ها

بهترين روش يادگييري به زبان ساده من خيلي از اين سايت درسهاي زيادي اموختم

ارسال نظر


طلیعه‌ی خوشبختی:
  من چند وقت پیش تبلیغ آموزش وبلاگ نویسی و... رو دیدم و تو این دوره‌ها که کاملا رایگانه و گواهی دوره هم اعطا می‌کنه شرکت کردم. در مورد این دوره بگم که: کاملا رایگانه و از طریق اینترنت...