آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۷ دی ۱۳۹۵
بازاریابی اصطلاحی است که کم و بیش همه با آن آشنایی دارند، اما «بازاریابی درونگرا» (inbound marketing) اصطلاحی کم‌تر شناخته شده است. این نوع از بازاریابی یکی از پیشروترین بخش‌های دانش بازاریابی کنونی مخصوصا برای تجارت‌های دانش‌بنیان٬ استارتا‌پ‌ها و کسب و کارهای آنلاین است که در فارسی به بازاریابی جاذبه‌ای یا بازاریابی درونگرا ترجمه شده است. 
 
بازاریابی درون‌گرا به سلسله فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در طی آن به جای اینکه شما به دنبال مشتری‌ها بروید، مشتریان کسب و کار شما را خواهند یافت! بازاریابی درون‌گرا، با حل مشکلی از مشتریان و سعی در قدرتمندسازی آن‌ها٬ توجه مشتریان را جلب می‌کند و باعث می‌شود که کسب وکار شما دیده شود. در این نوع بازاریابی با کمک یک‌ سری از فعالیت و ابزارهای کم‌هزینه٬ نرخ تبدیل کاربر رهگذر به مشتری برای تجارت شما بالا می‌رود.
 
پس اگر به دنبال بازاریابی موثر هستید، وقت آن است که همین حالا در این دوره آموزشی ثبت‌نام کنید و با آخرین روش‌های بازاریابی درونگرا آشنا شوید! این دوره برای استفاده افراد با حد متوسطی دانش کامپیوتر طراحی شده است. اگرچه سعی شده بیشتر موارد تا حد ممکن شکافته شده تا برای افراد مبتدی نیز قابل فهم باشد. برای دیدن سرفصل‌های این دوره به صفحه اختصاصی دوره مراجعه کنید. 
 
برای شرکت در این دوره کافی است یک ایمیل خالی به inboundmarketing@darsnameh.com بزنید یا از طریق اپلیکشن اندروید درسنامه دوره را در گوشی خود بارگذاری کنید. 
 
0 نظر

ندای امروز:
‎«درسنامه» وب‌سایتی تازه تاسیس است که هدف اصلی آن آموزش کاربران اینترنت به صورت آنلاین یا از راه دور است، اما با یک ویژگی منحصر به فرد به گونه‌ای که تاکنون در وب فارسی آن را...