آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۹ تیر ۱۳۹۵
در آبان ماه سال گذشته اولین دوره‌ی روانشناسی کودک را راه‌اندازی کردیم که استقبال خوبی از آن شد. همان طورکه آن موقع نیز اعلام کرده بودیم، روانشناسی کودک درسنامه در دو دوره عرضه می‌شود و امروز خوشحالیم که خبر راه‌‌اندازی دومین دوره را بدهیم. 
 
به مانند دوره اول، این دوره نیز ترجمه و اقتباسی است از کتاب  Tout se joue avant six ans  که خود ترجمه فرانسه کتاب How to parent نوشته فیتسهوک دادسون است. این دوره نیز خطاب به مادران نوشته شده و مانند گفتگویی بین نویسنده و خواننده است.
 
دوره‌ی اول روانشناسی کودک پنج سال اول زندگی کودک را به ترتیب تاریخ بررسی می‌کند. دوره‌ی دوم موضوعاتی حیاتی برای رشد کودک را بررسی می‌کند که در تمام عمر فرزند مهم خواهند بود. مواردی مانند دیسیپلین یا انظباط، خشونت و آموزش فکر کردن که در ۱۴ درس آمده است. عنوان درس‌ها را می‌توانید در صفحه اختصاصی دوره ببینید.
 
برای شرکت در این دوره آموزشی از طریق ایمیل کافی است یک ایمیل خالی به CP2@darsnameh.com بزنید. هر چند دوره‌ی دوم پیشنیاز دوره‌ی اول نیست، اما توصیه ما این است که ابتدا دوره‌ی اول را بخوانید. 
 
هم‌چنین می‌توانید از طریق اپیلیکشن‌های اندروید و آی‌او‌اس درسنامه در این دوره آموزشی شرکت کنید. برای این کار باید اپ خود را به روز رسانی کنید. نحوه به روز رسانی اپلیکیشن‌های درسنامه را می‌توانید اینجا ببینید.
 
 
2 نظر

طلیعه‌ی خوشبختی:
  من چند وقت پیش تبلیغ آموزش وبلاگ نویسی و... رو دیدم و تو این دوره‌ها که کاملا رایگانه و گواهی دوره هم اعطا می‌کنه شرکت کردم. در مورد این دوره بگم که: کاملا رایگانه و از طریق اینترنت...