آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱ دی ۱۳۹۴
ویندوز ‍۱۰ جدیدترین نسخه‌ی ویندوز از شرکت مایکروسافت است که در تابستان گذشته به بازار آمد. از آن‌جایی که در این چند سال درخواست زیادی از سوی کاربران برای راه‌اندازی دوره‌ آموزشی در مورد ویندوز داشتیم، تصمیم گرفتیم دوره‌ای آموزشی برای استفاده از آخرین نسخه این نرم‌افزار تهیه کنیم. این دوره از امروز، دوم دی ماه راه‌اندازی شده و در ۱۱ درس عرضه شده است.
 
در دوره آموزشی پیش‌رو قدم به قدم با قابلیت‌های ویندوز ۱۰ به صورت تصویری آشنا می‌شوید. توصیه ما این است که برای بهره‌گیری بیشتر از این ‌دوره، همزمان با مطالعه دوره توضیحات داده شده را در کامپیوتر خود اجرا کنید.
 
برای اطلاع بیشتر از عناوین این دوره آموزشی به صفحه تخصصی دوره مراجعه کنید.
 
برای شرکت در این دوره آموزشی کافی است یک ایمیل خالی به windows10@darsnameh.com بزنید. 
 
هم‌چنین می‌توانید از طریق اپیلیکشن‌های اندروید و آی‌او‌اس درسنامه در این دوره آموزشی شرکت کنید. برای این کار باید اپ خود را به روز رسانی کنید. نحوه به روز رسانی اپلیکیشن‌های درسنامه را می‌توانید این‌جا ببینید.
 
 
11 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۹ آذر ۱۳۹۴

این روز‌ها به لطف پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات، بسیاری از تماس‌های خود را نوشتاری برقرار می‌کنیم. از فرستادن اس‌ام‌اس برای دعوت یک دوست به مهمانی یا تعریف خاطره‌ای بر روی فیسبوک گرفته تا فرستادن ایمیل برای خدمات پشتیبانی یک موسسه یا وبسایت.

اما متاسفانه به نظر می‌رسد هر چه بیشتر می‌نویسیم، حساسیت در درست نوشتن املای کلمات کم و کم‌تر می‌شود. عکس بالا نمونه‌ای از این بی‌‌توجهی‌ها است که کاربران درسنامه هنگام تماس با بخش پشتیبانی داشته‌اند. اما موضوع به غلط املایی خلاصه نمی‌شود. از دیگر اشتباه‌های مرسوم استفاده از «ه» به جای کسره و برعکس است. حتما شما هم با اشتباه‌هایی نظیر این روبه‌رو شده‌اید:

«موبایله من» (غلط) «موبایلِ من» (درست)

«هوا سردِ.» (غلط) «هوا سرده.» (درست)

آیا شما هم با این دست اشتباه‌ها روبه‌رو شده‌اید؟ اگر پاسخ مثبت است، خوشحال می‌شویم نمونه‌های آن را در بخش نظرات این پست یا از طریق شبکه‌های اجتماعی برای ما بنویسید.

 
 
72 نظر

مجله آنلاین رنگی رنگی:
اینترنت زندگی ما رو زیر و رو کرده، حتی کلاس و درس و آموزش هم تغییر شکل دادن. حالا کلاس درس می‌تونه تو ایمیل شخصی‌مون تشکیل بشه. سایت درسنامه یکی از مدرسه‌های مجازی که دو سال پیش افتتاح شده. همه آموزشای...