آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ تیر ۱۳۹۴

 برخی از کاربران درسنامه در تلفن هوشمند خود گوگل‌پلی ندارند و این سوال را داشته‌اند که چطور می‌توانند اپلیکیشن اندروید درسنامه را در گوشی خود بارگذاری کنند. در این پست وبلاگ این موضوع را توضیح خواهیم داد.

برای آن دسته از دوستان چاره این است که از طریق کامپیوتر خود فایل apk درسنامه را دانلود کنند و آن را به گوشی خود منتقل کنند.

 

۱- برای شروع به اپلیکیشن درسنامه در گوگل‌پلی مراجعه کنید. این لینک شما را به آن‌جا می‌برد.

۲- لینک داخل نوار آدرس را کپی کنید.

Screen Shot 2015-07-16 at 16.56.49.png

 

۳- پس از آن باید به یکی از سایت‌های دانلود apk مراجعه کنید، مثل این سایت. اگر این لینک‌ کار نکرد، برای پیدا کردن سایت‌های دیگر برای دانلود apk کافی است عبارت download apk from play store را در گوگل جستجو کنید.

۴- آدرس اپلیکیشن درسنامه در گوگل پلی را که کپی کرده‌اید، در جعبه‌ای که در تصویر زیر مشخص شده است وارد کنید.

 

۵- پس از وارد کردن آدرس صفحه اپلیکیشن درسنامه در جعبه اشاره شده در بالا، تنها کافی است بر روی Search کلیک کنید. پس از کلیک کردن، پنجره جدیدی باز می‌شود که در آنجا تنها کافی است بر روی Download APK File کلیک کنید تا فرآیند ذخیره شدن فایل بر روی کامپیوتر شما آغاز شود.

۶- حالا تنها کافی است فایل apk را به گوشی اندروید خود منتقل کنید و فرآیند نصب را آغاز کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید پیشنهاد درسنامه این است که گوگل‌پلی را در گوشی خود نصب کنید و از طریق گوگل‌پلی اپلیکیشن اندروید درسنامه را در گوشی خود دانلود کنید.

در انتها فراموش نکنید نظرات خودتان را در مورد اپلیکیشن درسنامه با ما در میان بگذارید و درسنامه را به دوستان خود معرفی کنید :)

7 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۹ تیر ۱۳۹۴
حتما برای شما پیش آمده که بخواهید در مورد موضوعی که در آن تخصص ندارید تصمیمی بگیرید و برای تصمیم خود نیاز به مشورت با فردی متخصص در زمینه مورد نظر باشید. آن فرد را چگونه انتخاب می‌کنید؟ 
 
بگذارید سوال دیگری مطرح کنیم، آیا در زمینه‌ای که اطلاعات به روز و نسبتا کاملی دارید یا به عبارت دیگر خود را متخصص می‌دانید، دیگران نیز همین دید را نسبت به شما دارند؟ یا به عبارت دیگر، در زمینه‌ای که تخصص دارید، دیگران هم شما را متخصص می‌بینند؟ به عنوان مثال اگر شما در زمینه مدیریت پروژه تخصص دارید و تا به حالا چندین پروژه را مدیریت کرده‌اید، آیا افراد دیگر نیز به شما به عنوان یک مدیریت پروژه موفق و خبره نگاه می‌کنند؟
 
اگر پاسخ شما به سوال اخیر منفی است، مینی دوره «چگونه در حرفه خود کارشناس شوید» دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید تا خودتان را به عنوان یک صاحب‌نظر در زمینه‌ای که تخصص دارید به دیگران معرفی کنید. چرا؟
 
چون این موضوع در زندگی حرفه‌ای شما تاثیر شگرفی می‌گذارد و شما را تبدیل به یک فرد باارزش در کارتان می‌کند و زمینه‌های پیشرفت را برای شما فراهم می‌کند.
 
با این توضیحات اگر هم اکنون فکر می‌کنید که در زمینه‌ای تخصص دارید اما دیگران در مورد شما و تخصص‌تان کم می‌دانند، بد نیست که یک ایمیل خالی به Mini.BAE@darsnameh.com بزنید و در این مینی دوره کوتاه و کاربردی درسنامه شرکت کنید.
هم‌چنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های آی‌او‌اس و اندروید درسنامه این دوره را در تلفن هوشمند خود بارگذاری کنید. برای اطلاعات بیشتر از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.
1 نظر

نشریه علمی تخصصی اکتیو:
مزیت درسنامه بر دیگر سیستمهای آموزشی از راه دور در روش ارتباط با کارآموزان است. در روشهای متداول آموزشی در دنیا، کاربران برای مشاهده و شرکت در آزمون باید به وبسایت خاصی مراجعه کنند، اما در درسنامه تمامی...