آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

حدود دو سال پیش اپلیکیشن اندروید درسنامه راه‌اندازی شد. متاسفانه نسخه اول اپلیکیشن اشکال‌های زیادی داشت که به کمک کاربرهای عزیز درسنامه توانستیم این مشکلات را شناسایی و برطرف کنیم. نتیجه آن نسخه پیش‌رو با طراحی جدید است که از ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در دسترس همگان قرار دارد. 

در ادامه راهنمای استفاده از اپلیکیشن اندروید درسنامه را می‌خوانید:

برای نصب نسخه جدید بر روی تلفن هوشمند خود می‌توانید از این لینک استفاده کنید و یا در گوشی خود به Google Play بروید و در قسمت جستجو، عبارت «درسنامه» یا Darsnameh را تایپ کنید. مانند سایر خدمات ما، اپلیکیشن اندروید درسنامه نیز رایگان است. لطفا توجه داشته باشید که برای دانلود اپلیکیشن اندروید درسنامه از روی گوگل‌پلی مشکلی نیست و به راحتی با مراجعه به آن می‌توانید اپ اندروید درسنامه را بارگذاری کنید. 

اگر هم اپلیکیشن اندروید درسنامه را در گوشی خود دارید، کافی است به گوگل پلی مراجعه کنید و آن را به روز کنید. 

پس از این‌که اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کردید، برای راه‌اندازی آن باید ابتدا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. پس از آن یک کد فعال‌سازی به ایمیل شما فرستاده می‌شود. کد را وارد اپلیکیشن کنید. 

با وارد کردن کد، وارد منوی اصلی اپ می‌شوید و همان طور که در تصویر زیر می‌بینید لیست دوره‌های درسنامه نمایش داده می‌شود. 

.

 

با لمس کردن دوره مورد نظر، دوره بر روی گوشی شما بارگذاری می‌شود. همه دوره‌های درسنامه را -به جز دوره‌هایی که پیش‌نیاز داشته باشند- می‌توانید با این کار بر روی گوشی خود بارگذاری کنید. با این کار وارد دوره مورد نظر می‌شوید و درس اول برای شما نمایش داده می‌شود. 

 

همان طور که در عکس بالا می‌بینید، برای خواندن درس دوم باید ۲۴ ساعت صبر کنید. بر خلاف سیستم ایمیل درسنامه، در اپلیکیشن‌های درسنامه فاصله زمانی بین درس‌ و آزمون و یا یک درس تا درس بعد ۲۴ ساعت است و این فاصله زمانی برای همه دوره‌ها یکسان است.

برای بازگشت به صفحه قبل دکمه Back دستگاه خود را لمس کنید. 

در نسخه جدید اپلیکیشن درسنامه، دوره‌های بارگذاری شده و بارگذاری نشده از هم تفکیک شده‌اند. در منوی اصلی، علامت سه خط در بالای صفحه سمت چپ را لمس کنید. 

صفحه‌ای که با آن مواجه می‌شوید، صفحه زیر است. همان طور که می‌بینید دوره‌های بارگذاری شده از دوره‌های بارگذاری نشده تفکیک شده‌اند.

پس از این‌که دوره‌ای را به پایان رساندید،‌ ایمیل پایان دوره برای شما به طور خودکار ایمیل می‌شود و نام دوره در بخش «دوره‌های فارغ‌التحصیل» نمایش داده می‌شود.

لطفا توجه داشته باشید که یکی از ویژگی‌های ممتاز اپلیکیشن‌ اندروید درسنامه، همانند اپ آی‌او‌اس این است که به صورت آفلاین کار می‌کند. تنها کافی است برای بارگذاری دوره به اینترنت متصل باشید. پس از آن که دوره در گوشی شما بارگذاری شد، بدون این‌که به اینترنت متصل باشید، می‌توانید درس‌ها را بخوانید و در آزمون‌ها شرکت کنید. در انتها نیز برای دریافت مدرک باید مجددا تلفن همراه خود را به اینترنت متصل کنید تا ایمیل پایان دوره را دریافت کنید.

امیدواریم که از نسخه جدید اپلیکیشن اندروید درسنامه لذت ببرید.

اگر در استفاده از اپ به سوالی برخوردید، به بخش سوال‌های متداول مراجعه کنید. اگر پاسخ خود را آن‌جا نگرفتید با بخش پشتیبانی درسنامه به آدرس support@darsnameh.com تماس بگیرید یا در بخش نظرات همین پست وبلاگ آن را مطرح کنید.

هم‌چنین فراموش نکنید که بر روی گوگل پلی نظر خود را در مورد اپ بنویسید تا سایر کاربران نیز از نظرات شما آگاه شوند.

54 نظر

ماهنامه صفر و یک:
درسنامه امکان آموزش از طریق ایمیل را به صورت رایگان برای علاقمندان به یادگیری فراهم می‌کند. کافی است دوره آموزشی مورد نظرتان را انتخاب کنید و یک ایمیل خالی به آدرس همان دوره ارسال کنید تا ثبت‌نام شما...