آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
از روز اولی که درسنامه کار خود را آغاز کرده است توجه به پیشنهادات کاربران همواره بخش بزرگی از رمز موفقیت درسنامه بوده است. از ارائه مدرک پایان دوره گرفته تا راه‌اندازی اپلیکیشن‌های موبایل، همه پیشنهادات کاربران درسنامه بوده که ما آن‌ها را به اجرا در آورده‌ایم. 
 
یکی از پیشنهاد‌هایی که بارها در این چند سال دریافت کردیم فراهم کردن امکانی ساده و سریع برای معرفی دوره‌های درسنامه به دوستان و اطرافیان بود. به این ترتیب که وقتی کاربری دوره‌ای را به پایان می‌رساند و در انتهای دوره فکر می‌کند که این دوره به کار فلان دوستش می‌آید، بتواند به راحت‌ترین حالت ممکن، آن دوره را به دوست مورد نظر خود معرفی کند. 
 
این امکان از امروز فراهم شده است: پس از این‌که دوره‌ای را به پایان رساندید، ایمیل پایان دوره برای شما ارسال می‌شود تا مشخصات خود را برای دریافت مدرک وارد کنید. پس از آن که اطلاعات شما برای صدور مدرک دریافت شد، صفحه زیر باز می‌شود. 
 
 
 
کافی است ایمیل سه نفر از کسانی که فکر می‌کنید دوره برایشان مفید خواهد بود را وارد کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. با این کار، درسنامه به صورت خودکار ایمیل زیر را برای دوستان شما ارسال خواهد کرد:
 
 
لطفا توجه داشته باشید که این ایمیل به طور خودکار از طرف درسنامه برای دوست یا دوستان شما فرستاده می‌شود، و نام شما به عنوان معرف دوره به دوستتان در ایمیل می‌آید. در نمونه بالا، شیرین کمالی از دوره «حسابداری برای همه» فارغ‌التحصیل شده و آن را برای دوست یا دوستان خود فرستاده است. 
 
پس فراموش نکنید از این پس، هر دوره‌ای را که به پایان رساندید می‌توانید تنها با یک کلیک آن را به دوستان خود معرفی کنید! 
 
مثل همیشه منتظر نظرات سازنده شما هستیم:)
 
 
 
 
12 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
 
مدت زیادی از آخرین مینی‌دوره‌ای که در درسنامه راه‌اندازی کردیم می‌گذرد. مینی‌دوره طرحی است که از سه سال پیش در درسنامه فعال شده، و همان طور که از نام آن پیداست ویژگی آن کوتاه بودن دوره است تا کاربران بتوانند در مدت زمانی کوتاه دوره را به پایان برسانند.
 
تیم درسنامه مفتخر است اعلام کند که چهارمین مینی‌دوره درسنامه از امروز ۲۷ فروردین ماه با عنوان «کپی‌رایت و منبع‌نویسی» فعال شده است. این دوره‌ی آموزشی مروری بر تاریخچه کپی‌رایت در دنیا و ایران دارد و روش‌های منبع‌نویسی را آموزش می‌دهد. 
 
این مینی دوره آموزشی در ۵ درس ارائه می‌شود و براساس ساختار تعریف شده برای مینی دوره‌های درسنامه، تنها یک آزمون در پایان دوره طراحی شده است. 
 
برای شرکت در این مینی‌دوره از طریق کافی است یک ایمیل خالی به mini.CP@Darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این مینی‌دوره می‌توانید به صفحه‌ اختصاصی این دوره مراجعه کنید. 
 
 اگر هم از اپلیکیشن‌های موبایل درسنامه استفاده می‌کنید، برای بارگذاری دوره باید اپ خود را به روز رسانی کنید.
 
برای به روز رسانی نسخه جدید  اپلیکیشن iOS  درسنامه، در منوی اصلی « سه خط» سمت چپ در بالای صفحه را  لمس کنید، پس از آن «تتظیمات» و بعد از آن «به ‌روز رسانی» را لمس کنید. دوره‌ی جدید با این کار در لیست دوره‌های شما ظاهر خواهد شد.
 
برای اپلیکیشن اندروید درسنامه نیز ابتدا «سه نقطه» بالای صفحه سمت راست و سپس «به‌ روز رسانی» را لمس کنید تا دوره جدید را در لیست دوره‌ها ببینید.
 
 
0 نظر

امیر منصوری:
آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از...