آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲ بهمن ۱۳۹۳

نزدیک به یک سال پیش، اپلیکیشن آی‌او‌اس درسنامه وارد بازار شد، اما این نسخه دارای اشکالات زیادی بود که با کمک شما کاربران عزیز درسنامه توانستیم این مشکلات را شناسایی کنیم و آن‌ها را برطرف کنیم. امروز مفتخریم اعلام کنیم که نسخه جدید درسنامه در خدمت شما است. 

برای نصب اپلیکیشن آی‌او‌اس درسنامه می‌توانید از این لینک استفاده کنید یا در گوشی آیفون خود به App Store مراجعه کنید و در قسمت جستجو، عبارت «درسنامه» یا Darsnameh را تایپ کنید و آن را دانلود کنید.

همین جا قبل از اینکه سراغ توضیحات اپلیکیشن آی‌او‌اس درسنامه برویم، به کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند قول می‌دهیم که اپ اندروید درسنامه را فراموش نکرده‌ایم و به زودی نسخه جدید آن را هم عرضه خواهیم کرد.

پس از این‌که اپ را بر روی موبایل خود نصب کردید، برای شروع کار باید ایمیل خود را وارد کنید. پس از آن یک کد فعال‌سازی به ایمیل شما فرستاده می‌شود. به ایمیل خود مراجعه کنید و کد فعال‌سازی را وارد اپ کنید.

با وارد کردن کد فعال‌سازی، وارد اپلیکیشن آی‌اواس درسنامه می‌شوید و همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، لیست دوره‌های درسنامه نشان داده می‌شود.

 

با لمس کردن بر روی دوره‌ی مورد نظر، دوره بر روی گوشی شما دانلود می‌شود. همه‌ی دوره‌های درسنامه را که پیش‌نیاز نداشته باشند،‌ می‌توانید با لمس کردن کردن دانلود کنید. به این ترتیب وارد دوره مورد نظر می‌شوید. درس اول همه دوره‌ها با دانلود کردن دوره در دسترس است و با لمس کردن آن می‌توانید خواندن دوره را آغاز کنید.

 

برای بازگشت به صفحه قبل، فلش خاکستری رنگ در بالای صفحه سمت چپ را لمس کنید.


 

 

حال اگر می‌خواهید به دوره‌های بارگذاری شده مراجعه کنید، علامت سه خط در بالای سمت چپ صفحه را لمس کنید.

 

صفحه‌ای که با آن مواجه می‌شوید، تصویر زیر است که تعداد دوره‌های بارگذاری شده و دوره‌های بارگذاری نشده را نشان می‌دهد. برای دسترسی به  دور‌ه‌های بارگذاری شده «دوره‌های بارگذاری شده» و برای دسترسی به دوره‌های بارگذاری نشده « دوره‌های بارگذاری نشده» را لمس کنید.بعد از اتمام دوره، ایمیل پایان دوره به آدرسی که از طریق آن وارد اپلیکیشن شده‌اید ایمیل می‌شود. دریافت دوره را باید از طریق همین ایمیلی که برای شما فرستاده می‌شود پیگیری کنید. در اپلیکیشن دنبال مدرک نگردید. مدرک به ایمیل شما فرستاده می‌شود.

امیدواریم که از استفاده از اپلیکیشن آی‌او‌اس درسنامه لذت ببرید.

اگر در استفاده از این اپ سوالی برایتان پیش آمد، لطفا ابتدا به بخش سوا‌ل‌های متداول اپ درسنامه مراجعه کنید و اگر پاسخ خود را نیافتید، به support@Darsnameh.com ایمیل بزنید.

همچنین اگر متوجه اشکالی در اپلیکیشن شدید، ممنون می‌شویم در بخش نظرات همین پست وبلاگ آن را مطرح کنید یا به بخش پشتیبانی (support) ایمیل بزنید. 

 
19 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ دی ۱۳۹۳

باعث افتخار درسنامه است که بسیاری از معلم‌ها، استاد‌ها و کارفرماها به شاگردان یا کارمندان خود توصیه می‌کنند دوره‌های درسنامه را بگذرانند و برای تشویق به این کار، به آن‌ها نمره اضافی یا ارتقا شغلی می‌دهند.

اما متاسفانه در این میان دوستانی بودند که مدارک درسنامه را جعل می‌کردند تا از امتیازهایی که به آن‌ها پیشنهاد شده بود بهره‌مند شوند، بدون آن‌که واقعا دوره‌‌ها را بگذرانند. از این رو درخواست‌های زیادی داشتیم که راهی برای تایید مدارک درسنامه فراهم شود.

خوشحالیم اعلام کنیم این امکان از امروز در درسنامه فعال شده است.روش کار بسیار ساده است: از روی مدرکی که می‌خواهید صحت آن را بررسی کنید، شماره مدرک و نام لاتین کاربر را بردارید.

۱- شماره مدرک را در موضوع ایمیل بنویسید.

۲- نام لاتین (نه نام فارسی) کاربر را در متن ایمیل بنویسید.

۳- ایمیل را به آدرس Verify@Darsnameh.com بفرستید.

 

پس از چند دقیقه به طور خودکار ایمیلی برای شما فرستاده می‌شود که صحت یا عدم صحت مدرک را به اطلاع شما می‌رساند. لطفا توجه داشته باشید که این یک ایمیل خودکار است و به ایمیل نباید پاسخ دهید. مانند همیشه در صورتی که مشکلی برای شما به وجود آمد می‌توانید با support@Darsnameh.com تماس بگیرید.

مورد آخر هم این‌که برای تایید هر مدرک باید یک ایمیل جدا بزنید. امکان تایید یا عدم تایید صحت چند مدرک به طور هم‌زمان وجود ندارد.


خوشحال می‌شویم پیشنهادات و انتقاد‌های شما را در مورد این امکان جدید درسنامه بشنویم. می‌توانید نظرات خود را در بخش نظرات همین پست وبلاگ بنویسید یا برای ما ایمیل بزنید:)‌  

42 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۲ دی ۱۳۹۳
یکی از درخواست‌هایی که همیشه از سوی شما کاربران عزیز درسنامه داشتیم، امکان گرفتن مرخصی از درسنامه بوده است. به این معنی که برای مدتی دریافت درس‌ها و آزمون‌های درسنامه متوقف شود تا کاربران از دوره‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اند حذف نشوند. 
 
مفتخریم اعلام کنیم که این امکان از امروز در درسنامه فعال شده و شما می‌توانید به مدت یک ماه، دریافت در‌س‌ها و آزمون‌های درسنامه را متوقف کنید. برای این کار کافی است یک ایمیل خالی به Pause@Darsnameh.com بزنید. 
 
لطفا توجه داشته باشید که:
 
  • درخواست توقف دریافت درس‌ها و آزمون‌ها شامل همه دوره‌های درسنامه می‌شود. با تایید درخواست توقف، به مدت یک ماه دیگر هیچ کدام از درس‌ها و آزمون‌های درسنامه برای شما فرستاده نمی‌شود.
  • پس از تایید درخواست توقف، برنامه زمان‌بندی ارسال مجدد درس‌ها و آزمون‌ها برای شما فرستاده می‌شود. 
  • هر کاربر در سال یک بار امکان توقف دریافت درس‌ها و آزمون‌ها را دارد. یعنی اگر شما امروز، ۱۲ دی ۱۳۹۳، توقف یک ماهه را فعال کنید، تا ۱۲ دی ماه سال ۱۳۹۴ دیگر امکان این کار را نخواهید داشت. 
 
از این به بعد دیگر هنگام سفر رفتن، امتحان‌های پایان‌ترم، گرفتاری‌های زیاد کاری و ... لازم نیست نگران حذف شدن از دوره‌های درسنامه باشید. با فرستادن یک ایمیل، مرخصی شما تایید می‌شود، البته به شرطی که هنوز مرخصی داشته باشید :)‌‌
 
 
20 نظر

میناب تکنیک:
درسنامه سایتی بسیار عالی و رایگان در زمینه برگزاری دوره های مختلف  آموزش الکترونیکی است. با ثبت نام در دوره های درسنامه مطالب آموزشی را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید ، پس از خواندن هر مطلب...