آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۴ مهر ۱۳۹۳

با نگاهی به وب ایران و یک جستجوی ساده می‌توان ده‌ها مطلب، وبلاگ و مقاله در مورد ترفندهای مختلف بازاریابی اینترنتی پیدا کرد که در برخی موارد از میلیونر شدن در یک شب خبر می‌دهند! با توجه به این نکته و نبود مجموعه‌ای به روز و معتبر در زمینه بازاریابی اینترنتی، تیم درسنامه حدود سه ماه پیش تصمیم به ایجاد دوره‌ای با این موضوع کرد. دوره‌ای که به جنبه‌های مختلف بازاریابی اینترنتی می‌پردازد و به کاربران مبانی و ترفندهای رایج در جهان را آموزش می‌دهد.

از همین رو هم اکنون خوشحال هستیم که از فعال شدن دوره «مبانی بازاریابی اینترنتی» از روز ۴ مهر ماه در درسنامه خبر بدهیم. همانگونه که گفته شد، در این دوره آموزشی شما با مفهوم بازاریابی در اینترنت و سپس با روش‌های رایج در دنیای اینترنت برای تبلیغات آشنا خواهید شد. ما شرکت در این دوره را به تک تک کاربران درسنامه توصیه می‌کنیم زیرا بازاریابی اینترنتی از مفاهیمی است که دیر یا زود سراغ شما خواهد آمد، مخصوصا اگر کسب و کار شما در زمینه تکنولوژی و آی‌تی باشد.

برای شرکت در این دوره، تنها کافی است یک ایمیل خالی به eMarketing1@DarsNameh.com بزنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

 
22 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

چندی پیش اولین دوره درسنامه، یعنی دوره وبلاگ‌نویسی را به روز کردیم و از شما نیز خواستیم به ما بگویید ترجیح می‌دهید کدام دوره‌ها به روز شوند. اکثر دوستان درخواست به روز شدن دوره توییتر درسنامه را دادند، بنابراین به روزرسانی دوره توییتر در اولویت برنامه‌های تیم درسنامه قرار گرفت و امروز خوشحالیم اعلام کنیم که این دوره به روز شده است.

در این دوره‌ی درسنامه با نحوه استفاده از توییتر آشنا می‌شوید. این که چگونه اطلاعات دلخواه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و نظر آن‌ها را جویا شوید. چگونه وب‌سایت یا وبلاگ خود را به دیگران معرفی کنید یا اگر کسب و کاری دارید، از طریق توییتر آن را تبلیغ کنید. چگونه با استفاده از توییتر از آخرین اخبار ایران و جهان مطلع شوید. به علاوه با همه قسمت‌های این شبکه اجتماعی آشنا خواهید شد و به عبارتی استاد توییتر خواهید شد :)‌

اگر قبلا در دوره توییتر درسنامه شرکت نکرده بودید، کافی است یک ایمیل خالی به twitter@darsnameh.com بزنید.

اگر هم قبلا در دوره توییتر درسنامه شرکت کرده بودید، دو راه برای ثبت‌نام در دوره‌ی به روز شده‌ دارید:

۱- راه حل ساده و سریع این است که از یک ایمیل دیگر برای شرکت در این دوره استفاده کنید.

۲- اما اگر ایمیل دومی ندارید، یک ایمیل خالی با موضوع «شرکت مجدد در دوره توییتر» به contact@darsnameh.com بزنید تا ایمیل شما را از لیست دوره توییتر پاک کنند تا بتوانید مجدد در این دوره ثبت‌نام کنید.

برای برطرف شدن پیچیدگی دوره‌های به روز شده به زودی راه حلی ارائه خواهیم داد تا دوستانی که  قبلا در دوره‌ها شرکت کرده‌اند بتوانند به راحتی به قسمت‌های به‌روز شده دوره دسترسی داشته باشند، بدون این‌که مجبور باشند کل دوره را بگذرانند.

در نهایت بد نیست این نکته را هم یادآوری کنیم که اگر قبلا در این دوره شرکت کرده‌اید، همچنان توصیه می‌کنیم در دوره‌ به روز شده نیز شرکت کنید، چرا که در طی این چند سال توییتر تغییرات زیادی کرده و امکانات زیادی به آن اضافه شده که یادگیری آن‌ها به استفاده بهتر شما از این شبکه اجتماعی کمک خواهد کرد.

18 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۰ شهریور ۱۳۹۳

در هفته‌های اخیر ایمیل‌های مختلفی در مورد فاصله زمانی درس‌ها و آزمون‌های دوره‌های مختلف درسنامه دریافت کرده‌ایم که برخی از شما دوستان از طولانی بودن این فاصله زمانی گله کرده‌اید و خواستار حذف آن شده‌اید. از آن جایی که همواره ما خودمان را نسبت به شما دوستان پاسخگو می‌دانسته‌ایم،‌ تصمیم گرفتیم که در مطلب وبلاگی دلیل فاصله زمان میان درس‌ها و آزمون‌ها را شرح دهیم تا به این صورت پاسخ این سوال شما را بدهیم: چرا درسنامه فاصله زمانی میان درس‌ها و آزمون‌ها را کاهش نمی‌دهد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که از نگاه درسنامه آموزش یک فرآیند زمان‌بر است و بر خلاف بسیاری از تبلیغاتی که در سال‌های گذشته در کشورمان انجام شده است، برای یادگیری هیچ راه میان‌بری وجود ندارد. مثلا برای آنکه یک کتاب داستان را بخوانید، باید برای خواندن آن زمان بگذارید و با شرکت در دوره‌های تندخوانی و... که تنها هدف‌شان درآمدزایی است، نمی‌توانید یک کتاب رمان ۱۰۰ صفحه‌ای را در ۱۰ دقیقه بخوانید. یا آنکه برای یادگیری زبان انگلیسی شما نمی‌توانید بخوابید و سپس به با گوش دادن به یک سری نوار و یا سی‌دی، از خواب بلند شوید و مانند بلبل به زبان انگلیسی حرف بزنید!

بر همین اساس نیز تیم درسنامه برای هر دوره یک مدت زمان حداقلی در نظر گرفته است تا به این صورت شما دوستان با به پایان رساندن هر یک از دوره‌های درسنامه، حداقل‌هایی از آن را یاد بگیرید و در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود از آن استفاده کنید. آنچه که برای تیم درسنامه دارای اهمیت ویژه‌ای است این نکته است که درسنامه به دنبال آموزش به معنای واقعی است و تنها هدفش ارائه آموزش با کیفیت و برمبنای استاندارهای جهانی است. 

به همین دلیل است که تیم درسنامه همچنان که در پاسخ به ایمیل‌های شما عنوان کرده است، زمان‌بندی موجود برای درک بهتر مطالب دوره‌های مختلف است تا به این صورت شما با دستی پر از هر یک از دوره‌های درسنامه فارغ‌التحصیل شوید.

با این توضیح خوشحال خواهیم شد که نظر شما را هم اکنون بدانیم. ممنون می‌شویم که در بخش نظرات دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید چون شما دوستان هستید که درسنامه را به مکان کنونی رسانده‌اید.

70 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

در طول یک سال گذشته درخواست‌های زیادی در مورد برگزاری دوره‌ای با موضوع نرم‌افزار متلب دریافت کرده‌ایم که باعث شد از حدود سه ماه پیش به فکر ایجاد چنین دوره‌ای در درسنامه بیافتیم.

نتیجه تلاش سه ماهه درسنامه، دوره‌ای با نام «آموزش مقدماتی متلب» شد که از روز ۱۲ شهریور در درسنامه فعال شده است و هم اکنون شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید مبانی و اصول بنیادین متلب را از طریق آن یاد بگیرید. در این دوره آموزشی شما با محیط این نرم‌افزار کاربردی در زمینه محاسبات عددی آشنا خواهید شد و به صورت مقدماتی اصول برنامه‌نویسی و همچنین ایجاد نمودارها و گراف‌های مختلف را یاد خواهید گرفت.

در صورت تمایل به شرکت در این دوره آموزشی، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به MATLAB1@DarsNameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

9 نظر

امیر منصوری:
آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از...