آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ اسفند ۱۳۹۲

این روزها نشر دیجیتال توانسته تاثیر شگرفی بر آینده بشر از دید انتقال دانش در قالب محتواهای متنی و تصویری بگذارد. در اصل کتاب‌ها و روزنامه‌ها تا جایی که چشم آینده‌نگر بشر کار می‌کند، با او همراه خواهند بود ولی به جای آنکه بر روی صفحات کاغذی ثبت شوند، به صورت محتوای دیجیتال ارائه می‌گردند. از همین رو تیم درسنامه مدتی قبل تصمیم به راه‌اندازی دوره‌ای با این موضوع کرد که حاصل آن دوره «مبانی نشر الکترونیک» شد.

هدف از این دوره آموزشی آن است که اصول فنی و حرفه‌ای نشر دیجیتال با تمرکز بر روی تولید کتاب و ملزومات آن و نحوه تهیه هر یک از فرمت‌های آن به صورت گام به گام به شما آموزش داده شود. شاید در همینجا بد نباشد به این نکته اشاره کنیم که این دوره آموزشی برای افرادی که علاقه دارند تا کتابی به صورت الکترونیکی منتشر کنند بسیار کاربردی خواهد بود زیرا علاوه بر نکات فنی‌ای که در طول دوره بیان شده است، شما دیدی بازتر نسبت به نشر الکترونیک و اصول آن پیدا خواهید کرد.

با این توصیف‌ها، اگر شما علاقمند به شرکت در این دوره آموزشی هستید، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به DigitalPub@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

5 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

برنامه‌نویسی یکی از موضوعاتی است که با گذشت زمان نه تنها از تعداد طرفداران علاقمند به یادگیری آن کم نشده است، بلکه با گسترش دامنه فناوری اطلاعات، هر روز نیاز به برنامه‌نویس در زمینه‌های مختلف بیشتر و بیشتر احساس می‌شود. کشور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست و درخواست برای یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی هر روز بیشتر می‌شود به گونه‌ای که تیم درسنامه روزی نیست که ایمیلی در مورد آموزش یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی دریافت نکند.

در همین راستا و با توجه به اینکه درسنامه همواره به درخواست کاربران خود توجه ویژه‌ای دارد، تیم درسنامه از روز شنبه، ۲۶ بهمن ماه دوره‌ای با نام «برنامه‌نویسی با جاوا اسکریپت» را فعال کرده است که شما به کمک این دوره می‌توانید با مقدمات و پایه زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت آشنا شوید. علاوه بر این، تیم درسنامه این دوره آموزشی را به این دلیل فعال کرده است که منابع مسنجم و دقیقی در مورد جاوا اسکریپت که به صورت رایگان بر روی فضای وب در دسترسی کاربران فارسی زبان قرار داشته باشد، وجود نداشته است.

اگر شما علاقمند به شرکت در این دوره آموزشی هستید، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به JS1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید. البته دقت کنید که برای یادگیری این دوره شما باید با دو مبحث اچ‌تی‌ام‌ال (HTML) و سی‌اس‌اس (CSS) آشنا باشید.

9 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

هم اکنون بیش از ۳ سال از آغاز به فعالیت درسنامه می‌گذرد و در این مدت بسیاری از شما، خاطرات بسیار زیاد درسنامه‌ای خود را با ما به اشتراک گذاشته‌اید. از همین رو و در مرداد ماه امسال ما از شما دوستان درخواست کردیم که خاطرات خودتان را برای ما ارسال کنید تا آن را در کتابچه‌ای الکترونیکی در شهریور ماه منتشر کنیم؛ اما به دلیل کمبود وقت، نیرو و اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی با کیفیت برای ما از همه چیز مهمتر بوده است، امکان انتشار این کتابچه تا به امروز مهیا نشده بود.

تیم درسنامه هم اکنون با افتخار اعلام می‌کند که با همکاری شما دوستان سرانجام این کتابچه الکترونیکی با نام «شما و درسنامه» آماده شده است که آن را می‌توانید از اینجا به صورت فایل پی‌دی‌اف دانلود کنید. در این کتابچه ۱۶ صفحه‌ای، شما می‌توانید مجموعه‌ای از خاطرات همکلاسی‌های خود را بخوانید.

تیم درسنامه امیدوار است که این کتابچه را شما دوستان به عنوان هدیه‌ای از طرف درسنامه قبول کنید و همواره این نکته را به یاد داشته باشید که درسنامه با همکاری و کمک شما دوستان به جایگاه کنونی خود رسیده است و ایمیل‌های محبت‌آمیزی مانند آنچه در این کتابچه می‌خوانید، انرژی‌بخش ما بوده‌اند.

در نهایت از شما درخواست می‌کنیم که این کتابچه را به دیگران نیز معرفی کنید تا آنها نیز با خواندن خاطرات درسنامه‌ای شما، به فکر پیوستن به درسنامه بیافتند.

9 نظر

مهارت‌های زندگی:
  امروزه آموزش نقش مهمی در پیشرفت آدمی دارد (در هر سنی). ولی با توجه به فرصت کم و مشکلات زندگی بیشتر افراد بعد از تحصیل آکادمیک فرصت یادگیری را پیدا نمیکنند، بنده به عنوان راه چاره این کار،...