آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ بهمن ۱۳۹۲

یکی از موضوعاتی که در میان کاربران درسنامه بسیار پرطرفدار است، دوره‌های کدنویسی و برنامه‌نویسی است و از همین رو تیم درسنامه در ماه‌های گذشته توجه ویژه‌ای به این دست دوره‌ها داشته است؛ به گونه‌ای که در آذر ماه سال جاری اولین دوره کدنویسی به کمک پی‌اچ‌پی در درسنامه فعال شده است. در ادامه این دست دوره‌ها، از روز دوشنبه، ۷ بهمن ماه تیم درسنامه دوره‌ای با نام «طراحی پوسته وردپرس» را فعال کرده است که به کمک این دوره می‌توانید کلیات و مبانی طراحی پوسته (Theme) برای وبلاگ/ وب‌سایت خود را فرا بگیرید.

یکی از نکات مهم این دوره آموزشی آن است که شما به صورت قدم به قدم و همراه با درسنامه، پوسته‌ای مانند وب‌سایت درسنامه را خواهید ساخت. علاوه بر این به صورت ابتدایی با مفهوم افزونه و اینکه چگونه می‌توانید یک افزونه برای خودتان ایجاد کنید آشنا خواهید شد. این دوره را می‌توان ادامه‌ای بر دوره « طراحی وب‌سایت به کمک وردپرس» دانست که در شهریور ماه در درسنامه فعال شده است.

اگر علاقه دارید که در این دوره آموزشی شرکت کنید، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به WPT@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

9 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۳ دی ۱۳۹۲

در طول مدت زمانی که از فعالیت درسنامه می‌گذرد، یکی از نکاتی که توجه ما را به خود جلب کرد، نبود منابعی معتبر در زمینه ایجاد و انتشار پادکست بود. از همین رو تیم درسنامه تصمیم به راه‌اندازی دوره‌ای با عنوان «پادکست» گرفت که در آن مفهوم پادکست و چگونگی ساخت آن را آموزش دهد. حاصل این تلاش از روز شنبه، ۲۱ دی ماه تحت نام «پادکست» در درسنامه فعال شده است.

در این دوره آموزشی ابتدا شما با مفهوم پادکست آشنا خواهید شد چون بسیاری از کاربران ایرانی همچنان با این مفهوم آشنا نیستند. سپس با وسایل و ابزارهای مورد نیاز برای ضبط یک پادکست آشنا خواهید شد و در نهایت خواهید آموخت که چگونه پادکست خود را به گوش شنوندگان بیشتری برسانید.

تیم درسنامه امیدوار است که این دوره باعث شود تا تعداد بیشتری پادکست فارسی‌زبان در فضای اینترنت تولید شود و منتظر گوش دادن به پادکست‌های شما دوستان است.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Podcast@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

11 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۸ دی ۱۳۹۲

یکی از طرح‌هایی که حدود یک سال و نیم پیش در درسنامه مطرح کردیم، طرحی با عنوان مینی دوره بود که در آن سعی شده است تا دوره‌هایی کوتاه اما کاربردی برای کاربران درسنامه ایجاد شود. در ادامه این طرح از روز چهارشنبه، ۱۸ دی ماه دومین مینی دوره درسنامه با عنوان «تکنیک‌های تمرکز در مطالعه» فعال شده است و همانگونه که از نام آن مشخص است، شما در یک مجموعه کوتاه با تکنیک‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری در هنگام مطالعه آشنا خواهید شد.

این مینی دوره آموزشی شامل ۵ درس است و براساس ساختار تعریف شده برای مینی دوره‌های درسنامه، شما تنها باید در یک آزمون پایانی شرکت کنید.

در صورت تمایل برای شرکت در این مینی دوره، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به mini.ST@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

16 نظر

آی‌تی بلاگ:
‎امروزه مزیت دوره‌های آموزشی آنلاین بر هیچ کس پوشیده نیست .دیگر به جای صرف وقت و هزینه و ترافیک در پشت رایانه خود نشسته و از کلاس درس لذت ببرید. البته این کلاس درسی که امروز می‌خواهم کمی فرق...