آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ دی ۱۳۹۲

اگر از کاربرانی هستید که آخرین اخبار درسنامه را دنبال می‌کنید، به طور قطع می‌دانید که یکی از دوره‌هایی که در دستور کار تیم درسنامه بوده است، آموزش «یوتیوب» بوده است. از همین رو تیم درسنامه با تلاش‌های بسیار، سرانجام و پس از سه ماه کار کردن و تغییر بخش‌های مختلف این دوره آموزشی، آن را از روز شنبه، ۷ دی ماه در درسنامه فعال کرده است.

در این دوره آموزشی شما با کلیات این شبکه اجتماعی به اشتراک‌گذاری فیلم آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه یک کانال یوتیوب برای خودتان ایجاد و آن را مدیریت کنید. علاوه بر این در درس‌های مجزایی به شما در مورد برندینگ کانال خودتان و همچنین ترفندهای مختلف برای استفاده بهینه از یوتیوب، نکاتی را بیان کرده‌ایم.

تیم درسنامه امیدوار است که این دوره آموزشی به درخواست‌های بسیار زیاد شما در زمینه آموزش یوتیوب پاسخ مناسبی داده باشد.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به YouTube@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

10 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۹ آذر ۱۳۹۲

از آخرین دوره‌ای که در درسنامه فعال کرده‌ایم حدود یک ماه گذشته است و در این مدت ایمیل‌های زیادی دریافت کرده‌ایم که چرا درسنامه دوره‌ای جدید فعال نکرده است. در پاسخ به این دوستان ما اعلام کردیم که در حال کار بر روی دوره‌ای هستیم که اولین دوره کدنویسی درسنامه خواهد بود که در آن با زبان پی‌اچ‌پی (PHP) آشنا خواهید شد. تیم درسنامه پس از یک ماه کار کردن بر روی این دوره که به دلیل داشتن‌های کدهای زیاد در متن درس، وقت زیادی صرف آن شد، از روز جمعه، ۲۹ آذر ماه این دوره را فعال کرده است.

در این دوره آموزشی شما اولین قدم برای وارد شدن به دنیای پی‌اچ‌پی را برخواهید داشت به گونه‌ای که با به پایان رساندن این دوره، با کلیات زبان پی‌اچ‌پی آشنا خواهید شد و به درک درستی از پی‌اچ‌پی دست پیدا خواهید کرد. درکی که به شما کمک خواهد کرد تا با نگاه کردن به کدهای پی‌اچ‌پی معنی کلی آنها را درک کنید. دقت کنید که در این دوره آموزشی فرض بر این است که شما با اچ‌تی‌ام‌ال (HTML) و سی‌اس‌اس (CSS) آشنا هستید.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به PHP1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

29 نظر

وب‌نوشته‌های مهدی هنرمند‌جوان:
درسنامه رو معرفی کوتاهی بکنم. این سایت مفید بنا بر آموزش از راه دور راه اندازی و کار می‌کنه. واقعا یک گوشه دنج از دریای اینترنت میتونه باشه… بیش از یک سال هست که این سایت رو می‌شناسم و به هرکس که احساس می...