آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۹ آبان ۱۳۹۲

برگزاری دوره‌هایی با موضوع «مهارت‌های زندگی» یکی از مواردی بوده است که بسیاری از کاربران درسنامه آن را از ما درخواست کرده بودند. در همین راستا نیز تیم درسنامه از مدتی قبل دوره‌های مختلفی با این موضوع را در درسنامه فعال کرده است که آخرین آن، دوره «تفکر خلاق» است که از روز سه‌شنبه، ۲۸ آبان ماه در درسنامه فعال شده است.

در این دوره آموزشی شما با چهارچوب تفکر خلاق و تکنیک‌های لازم برای آنکه به این روش فکر کردن دست پیدا کنید، آشنا خواهید شد. البته در همین جا باید به این نکته اشاره کنیم که برای آنکه به صورت خلاقانه فکر کنید، باید به خودتان زمان بدهید و نباید از خودتان این انتظار را داشته باشید که با به پایان رساندن این دوره، روش فکر کردن شما به طور کامل فرق خواهد کرد.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به CT@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

9 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۳ آبان ۱۳۹۲

عکاسی یکی از موضوعاتی است که با استقبال خوبی از سوی کاربران درسنامه مواجه شده است و در مدت زمانی که دوره‌های مختلف عکاسی را در درسنامه برگزار کرده‌ایم، بسیاری از کاربران از ما درخواست دوره‌های عکاسی با سطح‌های متوسط و پیشرفته را کرده‌اند.

از آنجایی که درسنامه به بازخوردهای دریافتی از سوی کاربران توجه ویژه‌ای دارد، مدتی قبل اولین بخش از دوره عکاسی دیجیتال با عنوان «عکاسی دیجیتال ۱» را در درسنامه فعال کرد. در ادامه این دوره، از روز شنبه، ۱۱ آبان ماه دومین و آخرین بخش از سری عکاسی دیجیتال با عنوان «عکاسی دیجیتال ۲» را فعال کرده که این دوره پایانی بر سری عکاسی دیجیتال است.

در این دوره آموزشی دانش و درک شما نسبت به عکاسی دیجیتال تکمیل خواهد شد به گونه‌ای که از نظر تئوری تا حد زیادی از خواندن منابع دیگر بی‌نیاز خواهید شد هر چند که تیم درسنامه این توصیه را به شما نمی‌کند و همواره بر روی این نکته تاکید می‌کند که خواندن کتاب‌ها و منابع مختلف بهترین روش برای ارتقا دانش‌تان است. آنچه که در مورد این دوره باید بدانید آن است که شما با به پایان رساندن آن به هیچ عنوان استاد بزرگ عکاسی نخواهید شد زیرا عکاسی هنری عملی است و تا زمانی که شما به صورت عملی به عکاسی نپردازید، نمی‌توانید خودتان را عکاس بنامید.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Photography3@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

دقت کنید که این دوره آموزشی پیش‌نیاز دارد و برای شرکت در این دوره باید دوره‌ی «عکاسی دیجیتال ۱» را با موفقیت طی کرده باشید.

8 نظر

ماهنامه صفر و یک:
درسنامه امکان آموزش از طریق ایمیل را به صورت رایگان برای علاقمندان به یادگیری فراهم می‌کند. کافی است دوره آموزشی مورد نظرتان را انتخاب کنید و یک ایمیل خالی به آدرس همان دوره ارسال کنید تا ثبت‌نام شما...