آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

۲۵ مرداد ماه ۱۳۸۹ روزی است که درسنامه پا به وب ایران گذاشت و سعی کرد که امکان جدیدی را در اختیار کاربران فارسی‌زبان سرتاسر جهان قرار دهد. امکانی که هدف آن آموزش رایگان کاربران فارسی زبان در زمینه‌های مختلف مانند آی‌تی، اقتصاد، فلسفه و... بوده است.

امروز روزی است که سه سال از زمان اجرایی شدن ایده درسنامه می‌گذرد و تیم درسنامه بسیار خوشحال است که هم اکنون در کنار شما ۳ سالگی خود را جشن می‌گیرد. ۳ سالگی‌ای که سرشار از تجربه‌های گرانبها برای ما بوده است تا در آینده درسنامه را بیش از پیش گسترش دهیم به گونه‌ای که در ۴ سالگی درسنامه امکانات بیشتری از آنچه که هم اکنون ارائه می‌دهیم را به تمام شما دوستان عرضه کنیم.

در طول یک سال گذشته، تیم درسنامه کارهای مختلفی را انجام داده است که در ادامه به خلاصه‌ای از آنچه که انجام دادیم می‌پردازیم تا شما دوستان از کارهای انجام شده توسط ما مطلع شوید.

در طول یک سال گذشته ۱۶ دوره آموزشی با موضوعات مختلف مانند کنترل خشم، اقتصاد، موسیقی و... در درسنامه فعال شده‌اند که هم اکنون تعداد کل دوره‌های درسنامه به عدد ۴۳ دوره آموزشی رایگان می‌رسد. عددی که تیم درسنامه به جرات می‌تواند ادعا کند که این میزان دوره با کیفیت را نمی‌توانید در جای دیگری در وب ایران به زبان فارسی و به صورت رایگان پیدا کنید و علاوه بر آن به قول خود در دو سالگی درسنامه که فعال کردن بیش از ۴۰ دوره آموزشی بود عمل کردیم.

در دی ماه سال گذشته نیز تیم درسنامه به درخواست بسیاری از کاربران مبنی بر معتبر کردن مدارک درسنامه پاسخ مثبت داد و ۵ دوره آموزشی درسنامه را به تایید موسسه مدیریت اداری (Institute of Administrative Management) رساند که هم اکنون کاربران درسنامه با پرداخت هزینه‌ای می‌توانند مدرک این موسسه بین‌المللی را از طریق پست DHL در درب منزل خود دریافت کنند.

علاوه بر این و با توجه به محبوبیت فیس‌بوک و همچنین تلفن‌های هوشمند اندروید، تیم درسنامه اپلیکیشن فیس‌بوک خود را در آبان ماه ۱۳۹۱ به صورت عمومی عرضه کرد و در بهمن ماه نیز اپلیکیشن اندروید درسنامه (کافه بازار- گوگل پلی) که امکان گذراندن دوره‌های آموزشی درسنامه به صورت آفلاین در آن وجود دارد را در دسترس شما قرار داد؛ البته برخی از کاربران با اپلیکیشن اندروید درسنامه مشکلاتی دارند که تیم درسنامه هم اکنون در حال طراحی اپلیکیشن جدیدی با چهره‌ای کاملا به روز شده است.

با همه پیشرفت‌هایی که در طول یک سال گذشته شاهد آن بودیم، درسنامه بی‌عیب و نقص نبوده است؛ به عنوان مثال به دلیل وجود یک مشکل فنی در اردیبهشت ماه، برخی از کاربران درسنامه به اشتباه از دوره‌های آموزشی خود حذف شدند و یا آنکه مدت زمان پاسخ‌دهی به ایمیل‌ها به دلیل افزایش یکباره ایمیل‌های دریافتی، در برخی از بازه‌های زمانی به بیش از ۷۲ ساعت رسید!

در نهایت مانند سال‌های گذشته تولد درسنامه را به تک تک شما دوستان تبریک می‌گویم و از تمامی شما کاربران عزیز که با حمایت‌های خود از درسنامه باعث شده‌اید که همچنان مانند گذشته به ارائه دوره‌های مختلف آموزشی بپردازیم، ممنون هستیم. فراموش نکنید که شما کاربران برای تیم درسنامه دارای ارزش والایی هستید زیرا با انتقادات و پیشنهادات خود باعث پیشرفت درسنامه می‌شوید. مانند گذشته همچنان می‌توانید درسنامه را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند توییتر، فیس‌بوک، گوگل پلاس، یوتیوب و اینستاگرام دنبال کنید تا در جریان آخرین اخبار درسنامه قرار بگیرید.

به مناسب سومین سالگرد تولد درسنامه نیز تیم درسنامه مجموعه‌ای کاغذ دیواری برای دستگاه‌های مختلف مانند رایانه رومیزی، آیفون، سامسونگ گالاکسی و... ایجاد کرده است که این مجموعه را می‌توانید از اینجا به راحتی دانلود و یا در بخش بنرهای درسنامه برخی از آنها را مشاهده کنید.

امیدواریم که با یکدیگر ۴ سالگی درسنامه را جشن بگیریم...

336 نظر

وبلاگینا:
اگر بخواهید به کلاسی رایگان بروید، امتحانات مختلف را پشت سر بگذارید و در انتها، مدرک قبولی بگیرید، دنبال چه سرویسی خواهید رفت؟ درسنامه ، سرویسی است که دقیقا بر همین اساس، دوره‌های مختلفی را به‌...