آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱ مرداد ۱۳۹۲

کمتر از یک ماه دیگر درسنامه سه ساله خواهد شد و به همین دلیل تیم درسنامه قصد دارد تا در سه سالگی درسنامه مجموعه‌ای از تجربه‌های کاربران درسنامه را به صورت یک کتابچه الکترونیکی منتشر کند.

از همین رو تیم درسنامه از شما کاربران تقاضا دارد که خاطرات و اتفاقاتی که به دلیل استفاده از درسنامه در زندگی‌تان افتاده است را با ما به اشتراک بگذارید تا در نهایت آن را در کتابچه‌ای منتشر کنیم. به عنوان مثال اگر شما با گذراندن یک دوره آموزشی درسنامه ارتقا شغلی دریافت کرده‌اید و یا به کمک آن کاری پیدا کرده‌اید، می‌توانید آن را به صورت یک مطلب کوتاه (حداکثر ۵۰۰ کلمه) به آدرس ایمیل contact@darsnameh.com ارسال کنید.

دقت کنید که در متن ایمیل عنوان کنید که آیا تمایل دارید که اسم شما در کتابچه عنوان شود یا ترجیح می‌دهید بدون نام آن را منتشر کنیم.

در صورتی که تعداد داستان‌های دریافتی به میزان قابل توجهی برسد، تیم درسنامه در شهریور ماه سال جاری، تمام داستان‌های شما با درسنامه را به صورت یک فایل پی‌دی‌اف منتشر خواهد کرد. از همین رو از شما ممنون خواهیم شد که تا آخر مرداد ماه خاطرات خود را برای ما به آدرس ایمیل contact@darsnameh.com ارسال کنید.

تیم درسنامه مشتاقانه منتظر داستان‌های شما و درسنامه است :)

49 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۱ تیر ۱۳۹۲

اگر از کاربران قدیمی درسنامه باشید، به احتمال زیاد می‌دانید که دوره‌های درسنامه براساس درخواست کاربران درسنامه ایجاد و فعال می‌شوند به گونه‌ای که به جرات می‌توان گفت تمامی دوره‌های درسنامه براساس ایمیل‌هایی که از سوی شما دوستان دریافت کرده‌ایم ایجاد شده‌اند. در ادامه این سیاست و با توجه به درخواست‌های زیادی که در زمینه برگزاری دوره‌هایی با موضوع موسیقی از سوی شما دریافت کرده‌ایم، تیم درسنامه از روز پنجشنبه، ۲۰ تیر ماه دوره‌ای با عنوان «آشنایی با موسیقی غرب» را فعال کرده است.

در این دوره آموزشی که سطح آن متوسط است، شما با موسیقی غرب تا اوایل قرن بیستم که زمان آغاز دوران موسیقی مدرن در غرب است آشنا خواهید شد. نکته‌ای که باید در مورد این دوره آموزشی به خاطر داشته باشید آن است که این دوره برای شما زمانی کاربردی‌تر خواهد بود که با مبانی موسیقی آشنایی حداقلی‌ای داشته باشید.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Music1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

14 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۸ تیر ۱۳۹۲

یک سال پیش در چنین روزی طرحی آزمایشی را در درسنامه اجرا کردیم که هدف آن همکاری بیشتر کاربران با درسنامه بود: «طرح آزمایشی- طراح آزمون‌های درسنامه شوید!»

در این طرح ما از شما خواستیم که برای دوره‌های مختلف درسنامه آزمون‌های مختلف طراحی کنید تا به این صورت سطح کیفی آزمون‌های درسنامه بالا برود. علت این درخواست هم به ایمیل‌هایی باز می‌گشت که بسیاری از شما دوستان برای ما ارسال و از پایین بودن سطح کیفی و کمی آزمون‌ها گله می‌کردید.

امروز دقیقا یک سال از آغاز این طرح می‌گذرد و در طول این مدت، تیم درسنامه تنها ۳ ایمیل در این مورد دریافت کرده است که هر ۳ ایمیل حاوی اعلام همکاری در این طرح بوده‌اند ولی هیچگاه آزمونی از طرف آنها برای درسنامه ارسال نشده است! به همین دلیل و با توجه به عدم استقبال شما دوستان، تیم درسنامه پایان این طرح آزمایشی را از امروز اعلام می‌کند هر چند که یادآوری یک نکته در این میان بسیار حیاتی است:

«بسیاری از دوستان در طی ایمیل‌های مختلف خود از پایین بودن کیفیت آزمون‌ها شکایت داشتند و در برخی موارد کل سیستم آموزشی درسنامه را زیر سوال می‌بردند. ما در پاسخ به این دوستان از آنها درخواست کردیم که در این طرح آزمایشی درسنامه شرکت کنند و برای ما آزمون‌هایی با کیفیت بالا ارسال کنند که متاسفانه هیچ کدام از دوستان به این درخواست ما جواب مثبت ندادند و تنها به انتقاد خود ادامه دادند.»

تیم درسنامه امیدوار است که در طرح‌های آزمایشی بعدی که در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهند شد، افرادی مانند شما بیشتر و بیشتر با درسنامه همکاری کنند، درسنامه‌ای که از آن شماست و بدون وجود کاربرانی مانند شما معنا و مفهومی ندارد.

48 نظر

اینجا ایران نیست؛ اما...:
احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه...