آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

زمانی که اولین دوره اقتصاد را در درسنامه فعال کردیم، فکر نمی‌کردیم که این دوره با استقبال بسیار زیادی از سوی کاربران درسنامه مواجه شود به گونه‌ای که روزی نبود که درخواستی برای برگزاری دوره‌ای با موضوع اقتصاد نداشته باشیم. از همین رو تیم درسنامه تصمیم به برگزاری دوره‌ای جدید با موضوع اقتصاد گرفت که محصول آن دوره‌ «مبانی بازارهای مالی» شده است.

در این دوره آموزشی شما با بازارهای مالی و بورس آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که چگونه شرکت‌های مختلف مانند گوگل، مایکروسافت یا فیس‌بوک به بازار بورس پا می‌گذارند. علاوه بر این اگر شما علاقه به خرید سهام و فعالیت در بازار بورس را داشته باشید، این دوره آموزشی می‌تواند نقطه‌ای شروع برای درک شما از چگونگی فعالیت در بورس باشد.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Market1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

46 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

این روزها تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها جای خود را در زندگی روزمره ما بسیار باز کرده‌اند به گونه‌ای که بسیاری از کارهایمان مانند پاسخ دادن به ایمیل‌ها، چک کردن حساب بانکی و... را از طریق آنها انجام می‌دهیم. از همین رو و با توجه به نبود منبعی معتبر در زمینه امنیت در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها، تیم درسنامه دوره‌ای با عنوان «مبانی امنیت در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها» را از روز سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ماه در درسنامه فعال کرده است.

در این دوره آموزشی که تمرکز آن بر روی دو سیستم عامل آی او اس و اندروید است، شما با مبانی امنیت در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها به صورت قدم به قدم آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که چگونه و به کمک امکانات و اپلیکیشن‌های مختلف، امنیت تلفن هوشمند و تبلت خود را افزایش دهید. علاوه بر این اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که گوشی هوشمند و تبلت ندارید، باید به شما بگوییم که این دوره برای شما نیز کاربردی خواهد بود زیرا در یک درس به صورت کامل در مورد امنیت انواع مختلف تلفن‌های همراه فارغ از سیستم عاملی که با آن کار می‌کنند، پرداخته شده است.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Security2@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

4 نظر

وبلاگینا:
اگر بخواهید به کلاسی رایگان بروید، امتحانات مختلف را پشت سر بگذارید و در انتها، مدرک قبولی بگیرید، دنبال چه سرویسی خواهید رفت؟ درسنامه ، سرویسی است که دقیقا بر همین اساس، دوره‌های مختلفی را به‌...