آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲ خرداد ۱۳۹۲

اگر اهل موسیقی باشید، به احتمال زیاد تا کنون هوس کرده‌اید که خواننده شوید و ترانه‌های خود را به گوش دیگران برسانید! در همین راستا و با توجه به کمبود منابع آموزشی فارسی زبان در مورد ایجاد یک استودیوی خانگی ضبط صدا، تیم درسنامه از روز چهارشنبه، ۱ خرداد ماه دوره‌ای با عنوان «استودیوی خانگی ضبط صدا» را ایجاد کرده است که شما به کمک آن می‌توانید با اصلاحات مختلف ضبط موسیقی و همچنین ایجاد یک استودیوی خانگی در اتاق خواب‌تان آشنا شوید. علاوه بر این در آخرین درس این دوره شما با روش‌های انتشار موسیقی خود بر روی اینترنت و کسب درآمد از آنها آشنا خواهید شد.

دقت کنید که سطح این دوره آموزشی پیشرفته است و به همین دلیل این دوره برای افرادی که دستی در دنیای موسیقی و ضبط آن دارند کاربردی است هر چند که تمامی افراد علاقمند به صنعت موسیقی می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند تا با مفهوم ضبط موسیقی و تولید یک ترانه آشنا شوند.

برای شرکت در این دوره آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به HomeStudio@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

21 نظر

اینجا ایران نیست؛ اما...:
احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه...