آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۷ فروردین ۱۳۹۲

اندروید یکی از سیستم‌های عامل محبوب تلفن‌های هوشمند است که در بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. به دلیل همین محبوبیت، تیم درسنامه مدتی قبل تصمیم به ایجاد دوره‌ای با موضوع اندروید گرفت تا به کمک آن نیازهای اساسی و اولیه‌ی کاربران سیستم عامل اندورید را رفع کند. حاصل این تلاش تیم درسنامه، دوره‌ای با نام «مبانی اندروید به زبان ساده» شده  است که آن را از روز چهارشنبه، ۷ فروردین ماه فعال کرده‌ایم.

در این دوره آموزشی شما با مبانی اندروید آشنا خواهید شد به گونه‌ای که به درک درستی از واژه‌هایی مانند روت کردن، بریک شدن و... خواهید رسید. علاوه بر این با جنبه‌های مختلف سیستم عامل اندروید و اپلیکیشن‌های کاربردی این سیستم عامل که به کار شما خواهند آمد، آشنا خواهید شد.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Android@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

41 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۳۰ اسفند ۱۳۹۱

نوروز ۱۳۹۲، سومین نوروزی است که درسنامه در کنار شماست و امیدواریم که در نوروز آینده نیز همچنان در کنار درسنامه باشید و با پیشنهادات و انتقادات خود، باعث رشد هر چه بیشتر درسنامه شوید.

تیم درسنامه، نوروز باستانی ۱۳۹۲ و سال جدید را به شما شادباش می‌گوید و امیدواریم که سال آینده سالی پر از شادی و موفقیت باشد.

18 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

اگر از کاربران ثابت درسنامه باشید، به احتمال زیاد می‌دانید که پیشنهادات و انتقادات کاربرانی مانند شما برای تیم درسنامه بسیار ارزشمند است و سیاست کلی درسنامه نیز براساس همین انتقادات و پیشنهادات مشخص می‌شود.

در میان ده‌ها پیشنهادی که تاکنون برای ما ارسال کرده‌اید، آموزش فتوشاپ یک پای ثابت درخواست‌های شما بوده است. به همین دلیل نیز تیم درسنامه با تمام توان خود دوره‌ای با این موضوع را در حداقل زمان ممکن ایجاد کرد که اولین دوره‌ی این مجموعه‌ی ۳ قسمتی، از روز سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ماه در درسنامه فعال شده است.

در این دوره آموزشی شما با اصول فتوشاپ سی‌اس ۶ آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه از ابزارهایی مانند Crop یا Canvas Size استفاده کنید. دقت کنید که به دلیل گستردگی فوق‌العاده زیاد نرم‌افزار فتوشاپ، تیم درسنامه آموزش این نرم‌افزار را در سه دوره‌ی مجزا در نظر گرفته است و همانگونه که گفته شد، این دوره اولین دوره از این مجموعه‌ی ۳ قسمتی است.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Photoshop1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

50 نظر

وبلاگ دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیاست که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشه، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده. آموزش کاربران اینترنت در ایران...