آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

در فرودین ماه سال جاری اولین دوره‌ی سینمایی درسنامه با عنوان «آموزش مقدماتی سینما» را برگزار کردیم که با استقبال خوبی از سوی کاربران درسنامه مواجه شد و بسیاری از آنها خواستار برگزاری دوره‌های متوسطه و پیشرفته با این موضوع شدند. در همین راستا و با توجه به اینکه تیم درسنامه همواره به خواست کاربران خود توجه می‌کند و پیشرفت و بهبود خدمات خود را مدیون کاربرانش می‌داند، از روز دوشنبه، ۹ بهمن ماه، دوره‌ای را با عنوان «آشنایی با مفاهیم فیلم» در درسنامه فعال شده است.

در این دوره‌ی آموزشی که در ادامه‌ی دوره‌ی «آموزش مقدماتی سینما» طراحی شده است، شما با بخش‌های دیگری از صنعت فیلم مانند موسیقی، ژانر و... آشنا می‌شوید و خواهید دانست که نقد یک فیلم به چه صورت انجام می‌شود.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Cinema2@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

دقت کنید که این دوره‌ی آموزشی پیش‌نیاز دارد و برای شرکت در این دوره باید دوره‌ی «آموزش مقدماتی سینما» را با موفقیت طی کرده باشید.

18 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۴ دی ۱۳۹۱

جستجو در اینترنت یکی از نیازهای اساسی کاربران اینترنت در سرتاسر دنیاست و کاربران اینترنت فارسی‌زبان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. تیم درسنامه نیز به دلیل اهمیت این موضوع و درخواست‌های زیادی که از سوی کاربران برای ایجاد دوره‌ای با موضوع جستجو در اینترنت دریافت کرده بود، از روز چهارشنبه، ۱۳ دی ماه دوره‌ای با عنوان «جستجوی قوی با گوگل» را در درسنامه فعال کرده است.

این دوره‌ی آموزشی که گذراندن آن برای تک تک کاربران اینترنت حیاتی و مهم است، بر روی موتور جستجوگر گوگل تمرکز دارد و به کاربران جنبه‌ها و ترفندهای مختلف جستجو در گوگل را آموزش می‌دهد. اهمیت این دوره در آن است که شما با به پایان رساندن آن تا حدود بسیار زیادی می‌توانید در وقت و زمان جستجوی خود صرفه‌جویی کنید و در زمان کمتری به نتیجه‌ای که به دنبال آن هستید برسید. علاوه بر این، این دوره‌ی آموزشی براساس نیاز کاربران فارسی‌زبان طراحی شده است به گونه‌ای که مبنای آن گوگل فارسی در نظر گرفته شده است.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به PSG@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

پی‌نوشت ۱: این دوره‌ی آموزشی نسخه‌ی به روز و بومی شده‌ی دوره‌ی گوگل با عنوان «Power Searching with Google» است.

54 نظر

وبلاگ دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیاست که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشه، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده. آموزش کاربران اینترنت در ایران...