آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ دی ۱۳۹۱

در طی دو سال گذشته درخواست‌های زیادی از سوی شما در مورد تایید مدارک درسنامه توسط سازمان‌های معتبر بین‌المللی دریافت کرده‌ایم. در همین راستا و پس از تلاش‌های زیاد، موفق شدیم که برای ۵ دوره از «موسسه‌ی مدیریت اداری (Institute of Administrative Management) » تاییده دریافت کنیم. این موسسه قدیمی‌ترین موسسه‌ی بریتانیا در زمینه‌ی مدیریت اداری است که از اعتبار جهانی برخوردار است. نکته‌ای که باید در مورد این مدارک در نظر داشته باشید آن است که این مدارک اعتبار دانشگاهی ندارند، ولی داشتن آنها به توسعه پروفایل حرفه‌ای شما کمک می‌کنند.

از این پس شما می‌توانید پس از به پایان رساندن تعدادی از دوره‌های درسنامه که از سوی موسسه‌ی مدیریت اداری تایید شده‌اند، علاوه بر دریافت رایگان مدرک درسنامه، با پرداخت مبلغی مدرک دیگری نیز دریافت کنید. این مدارک به صورت مستقیم توسط موسسه‌ی مدیریت اداری صادر و نسخه‌ی چاپی آن از طریق پست برای شما ارسال می‌شوند. جزئیات نحوه‌ی پرداخت هزینه و اطلاعات بیشتر در مورد ارسال این مدارک، در ایمیل جداگانه‌ای پس از به پایان رساندن موفقیت‌آمیز دوره‌های تایید شده، برای شما ارسال خواهند شد.

نکته‌ای که بایستی فراموش نکنید این است که هم اکنون شما می‌توانید در دوره‌های درسنامه مانند گذشته به صورت رایگان شرکت کنید و آنها را به پایان برسانید و مدرک رایگان درسنامه را نیز دریافت کنید. اگر ۵ دوره‌ای که مدارک آنها تایید شده است را با موفقیت به پایان رسانده‌اید و مایلید که اطلاعات بیشتری در مورد دریافت مدرک از موسسه مدیریت اداری دریافت کنید، با تیم درسنامه از طریق ایمیل contact@darsnameh.com تماس بگیرید.

دوره‌هایی که هم اکنون می‌توانید گواهینامه‌‌های آنها را از درسنامه و از سوی موسسه‌ی مدیریت اداری درخواست کنید به شرح زیر هستند:

۱- مایکروسافت آفیس- ورد

۲- مایکروسافت آفیس- پاورپوینت

۳- استاد بزرگی ایمیل و جیمیل

۴- مبانی امنیت در کامپیوتر و اینترنت

۵- مبانی گوگل داکس

امیدواریم که به زودی بتوانیم برای دوره‌های بیشتری، از موسسه‌ی مدیریت اداری و موسسات معتبر دیگر تاییده بگیریم.

پانوشت: این طرح به دلیل عدم استقبال کاربران در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است. 

159 نظر

معماری منظر:
  مدت‌ها پیش با سایتی به نام درسنامه آشنا شدم که به نحو بسیار جالبی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش از راه دور کرده بود. در چند دوره از آن شرکت کردم و از مطالبی که در زمینه نوشتن مطلب...