آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۱

اقتصاد یکی از موضوعاتی است که بر زندگی تمام افراد یک جامعه تاثیر می‌گذارد و به همین دلیل درک مبانی اقتصاد موضوعی حیاتی برای افراد یک جامعه است. از همین روی و با توجه به درخواست بسیاری از کاربران درسنامه، تیم درسنامه بر روی سری دوره‌هایی با موضوع اقتصاد کار می‌کند که حاصل اولین قسمت از این سری، دوره‌ای با نام «مبانی علم اقتصاد» است که از روز جمعه، ۲۴ شهریور ماه در درسنامه فعال شده است. 

در این دوره‌ی آموزشی، شما با اصول و مبانی علم اقتصاد آشنا خواهید شد به گونه‌ای که پس از پایان این دوره، نکات اساسی و بنیادی که می‌توانند در تصمیمات اقتصادی شما تاثیر بگذارند را خواهید آموخت. به عنوان مثال شما با مفاهیمی مانند تورم و رکود آشنا خواهید شد و خواهید فهمید که چگونه اقتصاد یک کشور دچار رکورد و تورم می‌شود و خطرات ناشی از رکورد و تورم چه خواهد بود. علاوه بر این، شما با مدل‌های مختلف اقتصادی آشنا خواهید شد و خواهید دانست که هر مدل اقتصادی دارای چه ویژگی‌ها و نکات مثبت و منفی است.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به economics1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

61 نظر

ندای امروز:
‎«درسنامه» وب‌سایتی تازه تاسیس است که هدف اصلی آن آموزش کاربران اینترنت به صورت آنلاین یا از راه دور است، اما با یک ویژگی منحصر به فرد به گونه‌ای که تاکنون در وب فارسی آن را...