آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

حدود سه هفته‌ی پیش در مطلبی از آغاز دوره‌هایی کوتاه با نام «مینی دوره» و برگزاری اولین مینی دوره‌ی درسنامه با نام «چگونه رزومه بنویسیم؟» خبر دادیم. 

هفته‌ی گذشته نیز از طریق صفحه‌ی فیس‌بوک، گوگل پلاس و حساب توییتر از راه‌اندازی این مینی دوره در این هفته خبر دادیم و بر همین اساس از امروز، ۲۶ اردیبهشت ماه این دوره فعال شده است.

در این مینی دوره‌ی آموزشی شما با روش‌ها و ترفندهای مختلف برای نوشتن یک رزومه‌ی کاری خوب آشنا می‌شوید و خواهید آموخت که چگونه یک رزومه‌ی کاری تاثیرگذار و حرفه‌ای برای خودتان تهیه کنید.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به mini.cv@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

58 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

انیمیشن یکی از موضوعاتی بوده است که بسیاری از کاربران درسنامه درخواست ایجاد دوره‌ای در این زمینه را کرده بودند و بر همین اساس تیم درسنامه از امروز، ۱۴ اردیبهشت ماه دوره‌ای با نام «آشنایی با انیمیشن» را در درسنامه فعال کرده است. 

در این دوره‌ی آموزشی شما با ساخت یک انیمیشن آشنا نمی‌شوید بلکه آنچه خواهید آموخت مبانی و اصول اولیه‌ی انیمیشن است به طوری که با به پایان رساندن این دوره شما به درک درستی از انیمیشن و سبک‌های مختلف آن خواهید رسید. علاوه بر آن با چهره‌های شاخص این رشته و همچنین آثار فوق‌العاده‌ی انیمیشن در ایران و جهان آشنا خواهید شد.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به animation1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

46 نظر

برسام:
‎درسنامه، وب‌سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه، درس‌ها را خوانده و در آزمون...