آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۴ فروردین ۱۳۹۱

از دو هفته پیش در فیس‌بوک، توییتر و گوگل پلاس از برگزاری دوره‌ای  با موضوع سینما خبر داده بودیم که به کمک آن علاقه‌مندان به سینما و فیلم می‌توانند با اصول مقدماتی سینما آشنا شوند تا بدین صورت به درک بهتری از این رشته‌ی هیجان‌انگیز برسند.

این دوره‌ی آموزشی که از امروز، ۴ فروردین ماه با نام «آموزش مقدماتی سینما» در درسنامه فعال شده است، شما را با تاریخچه‌ی فیلم و فیلم‌سازی و عوامل مهم در ساخت یک فیلم آشنا می‌کند به گونه‌ای که با به پایان رساندن این دوره اصولی کلی و مقدماتی از سینما را خواهید آموخت. اصولی که می‌توانند نگاه شما را به فیلم و فیلم‌سازی دچار تغییرات زیادی کند.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به cinema1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

32 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱ فروردین ۱۳۹۱

تیم درسنامه سال جدید و نوروز ۱۳۹۱ را به شما شادباش می‌گوید و سالی خوش و سرشار از موفقیت را به همراه درسنامه برای شما آرزو می‌کند.

20 نظر

پی‌سی‌فا سنتر:
‎امروزه بسیاری از سایت‌های ایرانی و خارجی در تلاش‌اند تا سیستمی جامع و مفید برای آموزش مباحث گوناگون از راه دور ایجاد کنند. همه ما می‌دانیم که اموزش از راه دور چه مزایای بسیاری دارد و چه قدر به صرفه جویی...