آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۸ آذر ۱۳۹۰

درسنامه وب‌سایتی است که مهمترین هدف آن افزایش دانش و آگاهی کاربران فارسی‌زبان بوده است. در همین راستا تمامی دوره‌های درسنامه براساس به روزترین امکانات و ابزارهای موجود نوشته و ایجاد شده‌اند. از همین رو یکی از مواردی که درسنامه خود را موظف به آن می‌داند به روز کردن دوره‌های آموزشی فعال شده در درسنامه است به طوری که با گذشت زمان این دوره‌های آموزشی رنگ و بوی کهنگی به خود نگیرند و همواره و براساس آخرین تغییرات به روز باشند.

به همین دلیل تیم درسنامه از این پس هر دوره‌ی آموزشی را بسته به تغییراتی که آن دوره ممکن است با آن مواجه شده باشد را دستکم یک بار در سال به روز خواهد کرد تا اینگونه به روز بودن و کاربردی بودن دوره‌های درسنامه همواره تضمین شوند.

این به روز رسانی براساس تغییراتی خواهد بود که هر دوره‌ی آموزشی ممکن است با آن مواجه شود و اگر دوره‌ای دچار تغییرات خاصی نشده باشد به روز نخواهد شد.

از این پس در صفحه‌ی اختصاصی هر دوره نیز آخرین تاریخ به روز رسانی هر دوره‌ی آموزشی اضافه خواهد شد که براساس آن کارآموزان می‌توانند از آخرین تاریخ به روز شدن آن دوره‌ی آموزشی خبردار شوند.

تیم درسنامه امیدوار است برنامه‌ی به روز رسانی دوره‌های درسنامه مورد توجه‌ی کارآموزان درسنامه قرار بگیرد.

58 نظر

مهارت‌های زندگی:
  امروزه آموزش نقش مهمی در پیشرفت آدمی دارد (در هر سنی). ولی با توجه به فرصت کم و مشکلات زندگی بیشتر افراد بعد از تحصیل آکادمیک فرصت یادگیری را پیدا نمیکنند، بنده به عنوان راه چاره این کار،...