آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۳۰ آبان ۱۳۹۰

یکی از دوره‌های آموزشی‌ای که تعداد زیادی از کارآموزان درسنامه در این مدت درخواست کرده بودند، دوره‌ای در زمینه‌ی اچ‌تی‌ام‌ال (HTML) و آشنایی با فناوری‌های اینترنت بود. در همین راستا تیم درسنامه از روز گذشته، ۲۹ آبان ۱۳۹۰ دوره‌ای با عنوان «آشنایی با اچ‌تی‌ام‌ال و فناوری‌های اینترنت برای روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌نویس‌ها» فعال کرده است که شما می‌توانید به کمک آن اصول اولیه‌ی اچ‌تی‌ام‌ال و همچنین فناوری‌های اینترنت را بیاموزید.

برای شرکت در این دوره نیز تنها کافی است که به html@darsnameh.com یک ایمیل خالی بزنید. برای اطلاع از عنوان درس‌های این دوره نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

29 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۴ آبان ۱۳۹۰

همانگونه که مدتی قبل اطلاع‌رسانی کرده بودیم، یکی از دوره‌هایی که تیم درسنامه در دست تهیه و آماده‌سازی داشت، دوره‌ای با موضوع «توییتر» بود که این دوره از امروز، ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۰ فعال شده است. هدف از این دوره‌ی آموزشی آن است که شما با مبانی شبکه‌ی اجتماعی توییتر آشنا شوید و بدانید که هر بخش آن چه کاربردی دارد و به طور کلی به کمک توییتر می‌توان چه کارهایی را انجام داد.

به عنوان مثال شما با به پایان رساندن این دوره آموزشی به اهمیت استفاده از توییتر در معرفی یک محصول و یا وب‌سایت خود پی‌خواهید برد و علاوه بر آن خواهید توانست که بدون هیچ دردسری آخرین اخبار ایران و جهان را در کوتاه‌ترین جملات ممکن دنبال کنید.

برای شرکت در این دوره تنها کافی است که یک ایمیل خالی به twitter@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عنوان درس‌های این دوره نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

54 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۳ آبان ۱۳۹۰

یکی از مواردی که تیم درسنامه به آن اعتقاد دارد و بارها آن را اعلام کرده است، ارتباط مستمر با کارآموزان درسنامه در جهت بهبود هر چه بیشتر درسنامه و دوره‌های آن است. در راستای همین هدف از امروز تیم درسنامه صفحه‌ی رسمی درسنامه در گوگل پلاس را راه‌اندازی کرده است که تمامی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی می‌توانند با اضافه کردن این صفحه در یکی از حلقه‌های پروفایل گوگل پلاس خود، از آخرین اخبار درسنامه آگاه شوند.

به مرور زمان ویدئوهای درسنامه که در یوتیوب، صفحه فیس‌بوک و وب‌سایت درسنامه در دسترس هستند نیز در این صفحه اضافه خواهند شد.

علاوه بر این شما می‌توانید درسنامه را در فیس‌بوک، توییتر و فرندفید نیز دنبال کنید.

به روز رسانی ۱: صفحه گوگل پلاس درسنامه از این آدرس نیز در دسترس است: gplus.to/Darsnameh

1 نظر

پی‌سی‌فا سنتر:
‎امروزه بسیاری از سایت‌های ایرانی و خارجی در تلاش‌اند تا سیستمی جامع و مفید برای آموزش مباحث گوناگون از راه دور ایجاد کنند. همه ما می‌دانیم که اموزش از راه دور چه مزایای بسیاری دارد و چه قدر به صرفه جویی...