آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱ مهر ۱۳۹۰

عکاسی یکی از دوره‌هایی بود که بسیاری از کارآموزان درسنامه در ایمیل‌های خود از ما درخواست می‌کردند تا دوره‌ای در این زمینه در دسترس آنها قرار بدهیم.
براساس همین درخواست که تعداد آن به صدها مورد رسیده بود دوره‌ای با عنوان «اصول مقدماتی عکاسی» را از دیروز، ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ فعال کرده‌ایم که شما با گذراندن این دوره‌ی آموزشی با اصول اولیه‌ی عکاسی از شناخت انواع دوربین‌های عکاسی تا مباحث بنیادی این حرفه را خواهید آموخت.
برای شرکت در این دوره آموزشی شما تنها کافی است که یک ایمیل خالی بهphotography1@darsnameh.com بزنید.

41 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۱ شهریور ۱۳۹۰

تجزیه و تحلیل آمار بازدیدکنندگان یک وب‌سایت یکی از مواردی است که مدیران و صاحبان وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها به آن شدیدا علاقه دارند. در همین راستا تیم درسنامه تصمیم گرفت که دوره‌ای آموزشی در مورد مبانی گوگل آنالیتیکز ایجاد کند تا به کمک آن به صاحبان وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها روش رایگان و آسان تجزیه و تحلیل آمار بازدیدکنندگان یک وب‌سایت را نشان دهد.
از امروز (۲۱ شهریور ۱۳۹۰) دوره‌ای با نام «مبانی گوگل آنالیتیکز» را فعال کرده‌ایم که در آن با کلیات این سرویس رایگان گوگل و همچنین روش‌های مناسب برای افزایش بازدیدکنندگان وب‌سایت یا وبلاگ خود آشنا می‌شوید.
شما برای شرکت در این دوره تنها کافی است که یک ایمیل خالی بهgoogleanalytics@darsnameh.com بزنید.

27 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۰

 
امروز، ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ اولین آگهی درسنامه در روزنامه خراسان به چاپ رسید. هدف تیم درسنامه از این کار بررسی بازخورد انتشار آگهی در روزنامه‌های محلی است. به همین دلیل تیم درسنامه خوشحال خواهد شد که نظر شما را در این مورد بداند.
به نظر شما آیا این نوع آگهی برای دوره‌های آنلاین مانند درسنامه سودمند است یا نه؟ اگر شما چنین تبلیغی را در روزنامه ببینید آیا برای شرکت در دوره‌های درسی اقدام خواهید کرد؟ چه روزنامه‌ها یا مجله‌های دیگری را برای تبلیغ دوره‌های درسنامه پیشنهاد می‌کنید؟ منتظر نظرها و پیشنهاد‌های شما هستیم.
برای دیدن تبلیغ درسنامه در روزنامه خراسان می‌توانید نسخه پی‌دی‌اف آن را از اینجا دانلود کنید و یا بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

16 نظر

عادل شجاعی:
  درسنامه، وب‌سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند به صورت رایگان با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه، درس‌ها را خوانده و در آزمون‌ها...