آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰

 

یکی از روش‌های موثر یادگیری، انتشار ویدئوهای آموزشی است و بر همین اساس تیم درسنامه با توجه به اینکه مهمترین دغدغه‌‌اش یادگیری کاربران اینترنت در ایران است، اقدام به راه‌اندازی کانال درسنامه در یوتیوب کرده است که در آن ویدئوهای آموزشی منتشر می‌شوند.

در اولین قدم نیز ویدئوی آموزش روش ثبت‌نام در دوره‌های درسنامه در این کانال قرار گرفت و به زودی نیز این کانال از طریق وب‌سایت درسنامه (برای مشاهده و دانلود) در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاوه بر آن تمامی ویدئوها در صفحه‌ی فیس‌بوک درسنامه نیز منتشر می‌شوند.

6 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰

 

دوره‌ی جدیدی با نام «گزارشگری چندرسانه‌ای ۶- نوشتن و خواندن» از تاریخ ۲۹ فروردین سال جاری در درسنامه فعال شده است که در آن شما می‌توانید تکنیک‌های مهم و کارآمد نوشتن و خواندن در وب را بیاموزید.

شما در این دوره با تکنیک‌های اولیه‌ی نوشتن و همچنین تهیه‌ی گزارش‌های صوتی در وب آشنا می‌شوید و بعد از گذراندن این دوره، می‌توانید بر مبنای اصول اولیه‌ی نگارش در وب، مطلبی را در وب‌سایت یا وبلاگ خود منتشر کنید. علاوه بر آن می‌توانید گزارش‌های صوتی بهتر و شیواتری را به صورت فایل‌های صوتی (مانند پادکست) در فضای وب منتشر کنید.

این دوره ششمین بخش از دوره‌ای ۷ بخشی است که برای ثبت‌نام در آن باید به آدرس journalism6@darsnameh.com یک ایمیل خالی بزنید.

شما برای آنکه بتوانید در این دوره ثبت‌نام کنید نیز باید دوره‌های «گزارش‌گری چندرسانه‌ای ۵- عکاسی» و «گزارش‌گری چندرسانه‌ای ۴- از فکر تا عمل» را گذرانده باشید.

0 نظر

Artheme:
‎درسنامه امکان آموزش از طریق ایمیل را به صورت رایگان برای علاقمندان به یادگیری فراهم می‌کند. کافی است دوره آموزشی مورد نظرتان را انتخاب کنید و یک ایمیل خالی به آدرس همان دوره ارسال کنید تا ثبت...