آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۵ فروردین ۱۳۹۰

 

مدتی است که درسنامه بخش جدیدی را به وب‌سایت خود اضافه کرده است و آن بخش «بنر ما» است. در این بخش سه نوع بنر در ابعاد مختلف وجود دارد که هر کاربر و کارآموزی که تمایل به معرفی درسنامه به دیگران و یا تبلیغ آن در وبلاگ یا وب‌سایت خود را داشته باشد می‌تواند از این سه بنر استفاده کند. این نکته را هم باید بگوییم که در آینده بر تعداد این بنرها و تنوع اندازه‌ی آنها افزوده خواهد شد.

تیم درسنامه از تمامی کسانی که قصد حمایت از درسنامه را دارند، دعوت می‌کند که یکی ازبنرهای موجود درسنامه را که کد هر یک در زیر آن قرار گرفته است را در وبلاگ یا وب‌سایت خود قرار دهد.

0 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲ فروردین ۱۳۹۰

 تیم درسنامه نوروز باستانی ایران زمین را به تک تک ایرانیان تبریک می‌گوید. درسنامه امیدوار است که سال جدید سالی سرشار از شادی و خوشی برای تک تک ایرانیان باشد.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز…

5 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۳ اسفند ۱۳۸۹

از آغاز به کار درسنامه هر روز ایمیل‌های مختلفی دریافت می‌کنیم که در آن کارآموزان سوالات درسی خود را مطرح کرده‌اند. درسنامه در پاسخ به این دوستان عنوان می‌کند که در زمان کنونی قادر به پاسخگویی به سوال شما نیست. اما چرا درسنامه قادر به پاسخگویی به سوالات درسی کارآموزان نیست؟

همانگونه که بارها اعلام کرده‌ایم درسنامه یک سیستم خودآموز است که تمامی کارها در آن به صورت خودکار انجام می‌شود. خودآموز بودن درسنامه بدان معناست که تمامی دوره‌های درسنامه به صورتی طراحی شده‌اند که کارآموزان با خواندن آنها پاسخ تمامی سوالات خود را پیدا کنند. خودکار بودن درسنامه نیز بدان معناست که اکثر کارها در درسنامه بدون حضور نیروی انسانی انجام می‌شود تا در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه حاصل شود.

به همین دلیل درسنامه با توجه به ساختاری که برای خود تعریف کرده است در این مرحله قادر به پاسخگویی به تک تک سوالات درسی کارآموزان نیست. اما راه حل چیست؟

راه حل پیدا کردن پاسخ سوالات درسی برای کارآموزان، جستجوی سوالات‌شان در موتورهای جستجویی مانند گوگل است. هر کارآموزی می‌تواند با جستجوی سوال خود در ده‌ها موتور جستجویی که در اینترنت وجود دارد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین و قابل درک‌ترین پاسخ را دریافت کند.

14 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۱ اسفند ۱۳۸۹

همانگونه که در چند هفته‌ی گذشته از طریق توییتر و صفحه‌ی فیس‌بوک درسنامه اعلام کردیم، درسنامه دوره‌ای را با عنوان «ویدئونگاری» در دست تهیه داشت که از روز گذشته این دوره در دسترس علاقه‌مندان به فیلم‌برداری با دوربین‌های آماتوری و حرفه‌ای قرار گرفته است:

«در این دوره‌ی آموزشی شما با روش‌ها و اصول اولیه‌ی فیلم‌برداری با دوربین‌های آماتور و حرفه‌ای آشنا می‌شوید. با به پایان رساندن این دوره، می‌توانید با کمترین امکانات بهترین تصاویر اطراف خود را به صورت فیلم ضبط کنید. نام این دوره از دو واژه‌ی ویدئو و روزنامه‌نگاری گرفته شده است و منظور ویدئوها و تصاویری است که توسط شهروند- خبرنگاران ضبط و منتشر می‌شود.»

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره تنها کافی است که یک ایمیل خالی به videonegari@darsnameh.com بزنید.

0 نظر

ندای امروز:
‎«درسنامه» وب‌سایتی تازه تاسیس است که هدف اصلی آن آموزش کاربران اینترنت به صورت آنلاین یا از راه دور است، اما با یک ویژگی منحصر به فرد به گونه‌ای که تاکنون در وب فارسی آن را...