آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۹ اسفند ۱۳۸۹

 

براساس ایمیل‌هایی که به صورت روزانه دریافت می‌کنیم، یکی از موضوعاتی که بارها از سوی کارآموزان برای آموزش درخواست شده، عکاسی بوده است. به همین دلیل بر آن شدیم تا دوره‌ای را با این موضوع در درسنامه در دسترس افراد مورد علاقه قرار بدهیم. حاصل این تلاش دوره‌ای با نام «عکاسی گزارشگری» شد که هم اکنون در حال ویرایش و تدوین نهایی آن هستیم.

این دوره بخش پنجم از مجموعه‌ی گزارشگری چندرسانه‌ای است که هدف آن آموزش عکاسی گزارشگری است به همین دلیل برای ثبت‌نام در این دوره باید چهار دوره‌ی قبل از آن را با موفقیت گذارنده باشید:

  • گزارشگری چندرسانه‌ای ۱- گزارشگری در زمانه‌ی اینترنت
  • گزارشگری چندرسانه‌ای ۲- اخلاق روزنامه‌نگاری
  • گزارشگری چندرسانه‌ای ۳- مطبوعات نو
  • گزارشگری چندرسانه‌ای ۴- از فکر تا عمل

از این رو اگر این دوره‌ها را نگذرانیده‌اید و تمایل دارید که در دوره‌ی «عکاسی گزارشگری» شرکت کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر در دوره‌های فوق شرکت کرده تا شرط ثبت‌نام در دوره‌ی عکاسی گزارشگری را داشته باشید.

برای شرکت در دوره‌ی گزارشگری چند رسانه‌ای ۱ می‌توانید یک ایمیل خالی بهjournalism1@darsnameh.com بزنید.

برای اطلاع از لیست کامل ایمیل‌های این مجموعه نیز تنها کافی است که یک ایمیل خالی بهhelp@darsnameh.com بزنید.

پی‌نوشت:
- به دلیل درخواست بالای کارآموزان در زمینه‌ی آموزش عکاسی، پیش‌نیاز این دوره برداشته شد.

4 نظر

نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۸ بهمن ۱۳۸۹

 

از بامداد امروز، ۲۸ بهمن ماه بخش چهارم از دوره‌ی گزارش‌گری چندرسانه‌ای در دسترس کارآموزان قرار گرفته است. کارآموزانی که بخش سوم از این دوره با نام «مطبوعات نو» را با موفقیت گذرانده‌اند هم اکنون می‌توانند با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس journalism4@darsnameh.com در این دوره ثبت‌نام کنند.

به این نکته نیز دقت کنید که برای ثبت‌نام در بخش چهارم باید بخش‌های اول، دوم و سوم را با موفقیت گذرانده باشید.

4 نظر

عصر دانش:
آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از مسائلی است که طی سال‌های اخیر دارای اهمیت زیادی شده است. در همین راستا آموزش از راه دور این کاربران ایده‌ای است که درسنامه در قالبی جدید آن را ارائه می...