آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۷ مهر ۱۳۸۹

 
بیش از یک ماه از آغاز به کار درسنامه می‌گذرد و در این مدت بسیاری از کاربران فارسی زبان از دوره‌های درسنامه استفاده کرده و مدرک خود را دریافت کرده‌اند. با گذشت این زمان دیدیم که ایجاد یک وبلاگ برای توضیح برخی از ابهامات بسیار مفید خواهد بود، به همین دلیل وبلاگ درسنامه را ایجاد کردیم.
به عنوان اولین مطلب می‌خواهیم نکته‌ای را در مورد درسنامه یادآوری کنیم و آن نکته این است که درسنامه یک سیستم خودآموز کاملا مستقل است که به هیچ نهاد و یا سازمانی وابسته نیست. این بدان معناست که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند دوره‌ی مورد نظر خودش را در درسنامه برگزار کند. برای اطلاع از شرایط و چگونگی برگزاری دوره‌های آموزشی در درسنامه می‌توانید با ایمیل contact@darsnameh.com تماس بگیرید.
هم اکنون سه دوره در درسنامه فعال است که یک دوره توسط درسنامه (آموزش وبلاگ‌نویسی) و دو دوره توسط رادیو زمانه (آموزشی مقدماتی و متوسطه آشنایی با حرفه‌ی روزنامه‌نگاری) برگزار می‌شوند. به زودی نیز دو دوره‌ی جدید توسط درسنامه به دوره‌های کنونی اضافه خواهد شد.

7 نظر

مهارت‌های زندگی:
  امروزه آموزش نقش مهمی در پیشرفت آدمی دارد (در هر سنی). ولی با توجه به فرصت کم و مشکلات زندگی بیشتر افراد بعد از تحصیل آکادمیک فرصت یادگیری را پیدا نمیکنند، بنده به عنوان راه چاره این کار،...