آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

تولد دو سالگی درسنامه!


امروز، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ روزی است که درسنامه دو ساله شد، دو سالگی که با همکاری تک تک کاربران درسنامه بسیار هیجان‌انگیز و جذاب است. اگر می‌خواهید بدانید که درسنامه در دومین سال تولدش چه خبر بوده است، این مطلب را بخوانید.

نظرات

تولد دو سالگی درسنامه را خدمت همه دست اندرکاران محترم درسنامه تبریک می گم. امیدوارم روزی دویست سالگی درسنامه را همکاران و کاربران به هم تبریک بگویند.

سلام
تولدت مبارک.
واقعا مفیدی ایشاالله تولد ۱۰۰ سالگیت.

زاد روز ۲ سالگی این وب‌سایت بسیار مفید و آموزنده رو تبریک می‌گم.
عمر طولانی را برایت آرزو دارم درسنامه عزیز و دوست داشتنی.

کارتان ایده‌آل هستش و نمی‌شود برای آن حدی را تصور نمود. امیدوارم چند صدمین سال تولد را جشن بگیرید و جوان‌های آینده را تحت پوشش داشته باشید.

تولدتان مبارک

با سلام و عرض تبریک و شادباش و خدا قوت
بنده از تمام دست اندرکاران برنامه مفید و پربار درسنامه تشکر و قدردانی می‌کنم. منم معتقدم بی‌نظیر هستید و امیدوارم همیشه پابرجا و مستمر باشید. به عنوان عضو کوچکی از درسنامه از صمیم قلب بهتون تبریک می‌گویم.

بی‌نهایت تبریک
بسیار عالی...

درسنامه عزیز تولدت مبارک.
دست همه عزیزانی که در این مجموعه زحمت می‌کشند را صمیمانه می‌فشاریم و از فعالیت ارزشمندشان قدردانی می‌کنیم.
با آرزوی بهترین‌ها
امیر

سلام و تشکر از زحمات بی‌دریغ شما. اگر جاهای خوبی را در دنیای مجازی دنبال‌اید یکی از آن ها درسنامه است.
تولدت مبارک و سپاس

مبارک مبارک، تولدت مبارک.
انشاالله تولد صد سالگی را در کنار هم جشن بگیریم!!!!!!!!

تولدت مبارک
از اینکه دوستی مثل تو پیدا کردم خیلی خوشحالم

تفلدتون مبالک :)

درود بیکران بر همه دست اندارکاران درسنامه
دوستان عزیز تولد دو سالکی درسنامه را به شما و به همه کاربران درسنامه و خودم شادباش می‌گویم و آرزوی موفقیت روزافزون برایتان می‌کنم، چونکه بسیاری از شما آموختم.
پیروز و سرفراز باشید.

درسنامه عزیز: با سلام. من دو ماهی است که با این سایت آشنائی و ارتباط پیدا کرده‌ام و بسیار استفاده کرده‌ام. و امروز متوجه زادروز تولدت شده‌ام.
تولدت مبارک.
با تشکر از بانیان آن برای همگی آرزوی بهروزی و کامیابی روزافزون دارم.

تبریک تولد منم ۲۵ مرداده

دوست عزیز تیم درسنامه تولد شما را تبریک می‌گوید و امیدواریم تولد ۱۲۰ سالگی خود را بگیرید :)

من نیز به نوبه خود ،ضمن تسلیت به رفتگان در زلزله آذربایجان ایران و صبر برای بازماندگان و امیدواری به زندگی به آنها، تولد دو سالگی درسنامه بسیار خوب را به مسئولان و کارمندان سایت و نیز همه کاربران آن تبریک می‌گویم و آرزوی پیشرفت همراه با سلامتی را برای همه مسئلت دارم.

من نیز به نوبه خود ،ضمن تسلیت به رفتگان در زلزله آذربایجان ایران و صبر برای بازماندگان و همدردی با آنها، تولد دو سالگی درسنامه بسیار خوب را به مسئولان و کارمندان سایت و نیز همه کاربران آن تبریک می گویم و آرزوی پیشرفت همراه با سلامتی را برای همه مسئلت دارم.

تولدت مبارک.
سایت بسیار خوبی است.
من اولین بار توی استاد بزرگی جیمیلش شرکت کردم که عالی بود.
بعد به مادرم معرفیش کردم که اونم به دوستانش، بعد هنوز هم داره در درس‌های دیگرش هم شرکت می‌کنه.
واقعا عالیه.
ولی اگر مباحث مربوط به جیمیل را بنا به تغییرات جدید جیمیل تغییر بدهند بهتر است.

دوست عزیز بسیار خوشحالیم که شما از درسنامه راضی هستید و آن را به دیگران از جمله مادر خود معرفی کردید. معرفی درسنامه به دیگران بهترین هدیه به درسنامه است. در مورد دوره‌ی استاد بزرگی ایمیل و جیمیل نیز باید بگوییم که به زودی این دوره را به روز خواهیم کرد.

تولد ۲ سالگی‌ات مبارک.
به امید پیشرفت روزافزون شما

سلام و خسته نباشید به تک تک دست اندرکاران درسنامه. واقعا دست مریضاد خیلی وزین و پر محتوا هست و خیلی از وبسایت‌تان استفاده بردیم و چیز یاد گرفتیم و تولد دوسالگی هم مبارک، انشالله صد ساله بشی خیلی دمتان گرم.

تولدت مبارک درسنامه عزیز!!!! (تبریک رو باید به شما عزیزانی گفت که با زحمات بی‌دریغتون مایه‌ی پرباری ما می‌شید)
با امید موفقیت روز افزون برای شما عزیزان (درسنامه عزیز و دوست داشتنی)

تولدت مبارک

تولدت مبارک درسنامه!

تشکر فراوان از همه عزیزان زحمتکش که وقت گرانبهای خود را صرف آگاهی دادن و پیشبرد دانش می‌کنند. آموختن هر نکته جدید علمی معادل یک گام دور شدن از جهل و عقب راندن استبداد است.

سلام و خسته نباشید.
تولد تولد تولدت مبارک.

سلام تولد درسنامه را به همه تبریک می‌گم.
ممنونم.

تولد درسنامه مبارک.
جالب است که از یکی از دوستانم شنیدم که در دانشگاه در درس رایانه، استاد به عنوان کار عملی گرفتن یکی از مدرک‌های درسنامه را تعیین کرده است. من هم ترم گذشته به استاد رایانه همین پیشنهاد را کردم.

تولدت مبارک درسنامه عزیز.
از همه شما که برای بهتر کردن جامعه زحمت می کشید سپاسگزارم.

تولد دو سالگی تیم خوب و زحمتکش درسنامه را تبریک می‌گوییم و آرزوی روزهای خوشی را برای تیم درسنامه دارم و امیدوارم در سایه لطف الهی موفق و پیروز باشید.

به شما تبریک می‌گویم؛ نه بخاطر دو سالگی، بلکه بخاطر اهداف زیبا و انسانی شما تبریک می‌گم . بسیار کار قشنگی است که دروسی که با سختی و زحمت فراوان می‌شد یاد گرفت را با زبان ساده و سلیس آموزش می‌دهید. اثرات کار شما در این ۲ سال مشخص نمی‌شود که چقدر بزرگ بوده ولی به زودی به عظمت کار خودتان پی می‌برید.

تولدت دو سالگی درسنامه رو تبریک می‌گم و امیدواریم که همیشه موفق باشین. ممنون و سپاسگذار.
فقط می‌خواستم خواهش کنم که موضوعات رو گستردش کنین.
مرسی

دوست عزیز تیم درسنامه گسترش موضوعات موجود در درسنامه و پوشش آنها را در برنامه‌ی خود دارد و به زودی دوره‌هایی با موضوعات جدید را در درسنامه فعال خواهیم کرد. منتظر دوره‌های جدید درسنامه باشید...

دوستان عزیز تولد دو سالگی درسنامه را به شما و به همه کاربران درسنامه و خودم شادباش می‌گویم و آرزوی موفقیت روزافزون برایتان می‌کنم، چونکه بسیاری از شما آموختم.
پیروز و سرفراز باشید.

خسته نباشید، هدف آموزش رایگان برای کاربران ایرانی هدفی متعالی است و می‌تواند در راستای ارتقاء سرمایه‌های دانشی در کشور مؤثر باشد. امیدوارم برای ادامه مسیر بتوانید اهداف توسعه بخش دانشی را در عرصه کارهای خود قرار دهید. پیشنهادی نیز دارم، می‌توانید برای جذب مخاطبان بیشتر دروس خود را بر مبنای سرفصل‌های مرتبط، طبقه‌بندی نمایید تا هر فردی با ورود در یک سر فصل، مسیر ادامه منطقی مباحث را به درستی برای تعیین آموزش بتواند پیگیری نماید.

دوست عزیز هم اکنون دوره‌های درسنامه براساس موضوعات طبقه‌بندی شده‌اند و از طریق صفحه‌ی اول درسنامه در دسترس هستند. برای دسترسی به این مورد باید بر روی گزینه‌ی مقابل «رده‌های آموزشی» کلیک کنید.

درسنامه عزیز تولدت مبارک، همیشه دوست داشتنی هستی.

تولدت مبارکـ ... :)

تولد یک سالگی درسنامه را تبریک می‌گوییم!!! (البته می‌بایست تبریک را به تمامی عزیزانی که دست اندرکار درسنامه هستد گفت...)
با آرزوی موفقیت‌های هر چه بیشتر برای درسنامه و تیم آن.

با سلام و احترام،
دو سال پر افتخار را به کلیه عزیزان خستگی‌ناپذیر این سایت تبریک عرض می‌کنم.
در پناه لطف خدا باشد.

کادو تولدتون یادم رفت!
تا پایان مهر سایت خوب خودمون رو به حدود ۱۰۰ نفر معرفی می‌کنم.

دوست عزیز بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به درسنامه بدهید، معرفی آن به دیگران است و از لطف شما بابت این کار ممنون هستیم.

سلام تولدت مبارک درسنامه!
امیدوارم هر سال برات تولد بگیریم.
ایده‌های کوچک مانند درسنامه گاهی پله پرتابی برای انسان‌ها شده‌اند که حتما در آینده‌ای نزدیک شاهد موفقیت‌ها و قدم‌های بزرگی توسط درسنامه خواهیم بود.

تولدت مبارک. از تمامی دست اندرکاران درسنامه تشکر می کنم و خسته نباشی می گم. انشالله تولد چند صد سالگی را بچه‌های ما جشن بگیرند. تاکنون سه دوره را به پایان رسوندم و هر روز مشتاق‌تر از روز قبلم. امیدوارم سال جدید با درس‌های جدید پربارتر از قبل باشید.

با سلام،
تولدت مبارک ای روشنی بخش تاریک‌ها.
من هم به نوبه خودم از تمامی عزیزان که تلاش دارند سطح آگاهی کاربران را با درسنامه شیرین و دوست داشتنی ارتقاء دهند، صمیمانه دست تک تک شما را می‌بوسم.
پیروز، سرافراز و سربلند باشید.

منم مثل همه دوستان تولد درسنامه رو به همه عوامل و مدیریت تبریک می‌گم و آرزو می‌کنم همیشه پایدار بمونید.

دوره‌های خیلی خوبی را برگزار کرده و سپاسگزارم، سالروز تولد درسنامه برای تمام دست اندرکاران و تمامی کاربرانش مبارک باد و امیدوارم هر لحظه زندگی پربار دست اندرکان این سایت مفید، قرین موفقیت و سربلندی باشد.

تولدت مبارک درسنامه عزیز..!
دوستت دارم... با بانگ بلند...

درسنامه یکی از معدود سایت‌هایی است که فکر و ایده محکمی پشت خودش داره و برای همین آینده بسیار زیبایی در انتظارش هست. برای همین من می‌تونم همین جا با ضمانت تولد صد سالگی درسنامه رو هم تبریک بگم. پاینده و پیروز باشی درسنامه...

Pages

ارسال نظر