آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

گذر زمان


آموزش از راه دور، چند سالیه که توی آموزش موضوعات بسیاری، به روشی جایگزین روش‌های سنتی آموزش تبدیل شده. سایت‌های مختلفی در این رابطه به وجود آمده‌اند که کاربران عام و خاصی رو در مورد موضوعی مشخص آموزش میدن.
اما چند روز پیش تو وبلاگ امین ثابتی مطلبی در مورد سایت درسنامه خوندم و سریعاً به این سایت سر زدم که ببینم ماجرا از چه قراره. با توجه به توضیحات امین ثابتی و اولین نگاهی که به این سایت انداختم، متوجه تفاوت درسنامه با سایر شبکه‌های آموزش از راه دور شدم.
سیستم درسنامه و در واقع ایده‌ای که این سایت در تولید محتوا و آموزش دادن اون به کاربرا داره تفاوت نسبتاً زیادی با سایت‌های مشابه داره. البته این تفاوت رو در مورد نحوه انتقال دروس به کاربران و عام بودنش باید در نظر بگیریم.
 

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با روش‌های مختلف تحلیل بازارهای مالی از دید فنی و حرفه‌ای آشنا خواهید شد به گونه‌ای که با به پایان رساندن این دوره آموزشی خواهید توانست به درکی عمیق از بازارهای مالی و بورس دست پیدا کنید و با نگاه کردن به نمودارهای مرتبط با بازارهای مالی، مفهوم و معنای آنها را متوجه شوید.
دست نوشته‌های من (رضا سپه‌وندی):
روزهای اولی که با کامپیوتر آشنا شدم با مسائلی مواجه بودم که با آنها آشنا نبودم. خواندن کتاب و اجرای عملی آن سخت بود پس به دنبال آموزشی‌های الکترونیکی بودم و به سختی در آن سال‌ها پیدا می‌کردم و می‌خواندم و...