آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

گذر زمان


آموزش از راه دور، چند سالیه که توی آموزش موضوعات بسیاری، به روشی جایگزین روش‌های سنتی آموزش تبدیل شده. سایت‌های مختلفی در این رابطه به وجود آمده‌اند که کاربران عام و خاصی رو در مورد موضوعی مشخص آموزش میدن.
اما چند روز پیش تو وبلاگ امین ثابتی مطلبی در مورد سایت درسنامه خوندم و سریعاً به این سایت سر زدم که ببینم ماجرا از چه قراره. با توجه به توضیحات امین ثابتی و اولین نگاهی که به این سایت انداختم، متوجه تفاوت درسنامه با سایر شبکه‌های آموزش از راه دور شدم.
سیستم درسنامه و در واقع ایده‌ای که این سایت در تولید محتوا و آموزش دادن اون به کاربرا داره تفاوت نسبتاً زیادی با سایت‌های مشابه داره. البته این تفاوت رو در مورد نحوه انتقال دروس به کاربران و عام بودنش باید در نظر بگیریم.
 

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت به صورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. هدف این دوره آموزشی آن است که شما از نظر پایه‌ای به درکی درست از جاوا اسکریپت برسید به گونه‌ای که در پایان دوره با نگاه کردن به کدهای جاوا اسکریپت معنا و مفهوم بیشتر آنها را متوجه شوید.
شاهوار نت:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در...