آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

نق می زنم پس هستم


 
به تازگی با یک سایت آموزش از راه دور از طریق ایمیل آشنا شده‌ام که خیلی ازشان خوشم آمده، معلوم است خیلی آدم‌های فهمیده‌ای‌اند و می‌دانند که چه می‌کنند و برای کارشان حسابی ارزش قائل‌اند، فضای وب فارسی را هم بگردید جز تعریف چیزی ازشان پیدا نمی‌کنید، بنده هم در راستای پر کردن بهینه اوقات و فراغت برای اینکه پست‌هایی که درباره فیلم‌هایی که می‌بینم می‌نویسم کیفیت بالاتری داشته باشد در دو دوره آموزش از راه دور آموزش مقدماتی سینما و وبلاگ نویسی‌شان شرکت کردم، کاملا رایگانند و برای تشکر از زحماتشان هم از آنجایی که کار زیادی از دستم بر نمی‌آمد بنرشان را همین بغل وبلاگم گذاشتم، شما هم اگر عضو نیستید عضو شوید روزی یک ایمیل خواندن نمی‌کشدتان، تازه گواهی پایان دوره هم می‌دهند. بعدا حتما در بقیه دوره‌هایشان هم شرکت می‌کنم و امیدوارم که پاینده و موفق باشند و کاری که شروع کرده‌اند همیشه ادامه یابد.

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با کلیات یوتیوب آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که چگونه یک کانال یوتیوب برای خودتان ایجاد کنید و براساس استاندارهای یوتیوب، یک ویدیو تولید و آن را بر روی یوتیوب بارگذاری کنید. علاوه بر این، در طول این دوره با مفهوم برندینگ در دنیای یوتیوب آشنا خواهید شد.
شاهوار نت:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در...