آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

مینی‌دوره جدید- آشنایی با تئوری موسیقی


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
بیش از سه سال پیش و به درخواست شما کاربران عزیز، دوره‌ای با عنوان آشنایی با موسیقی غرب در درسنامه فعال شد. این دوره با استقبال خوب کاربران همراه شد. یکی از این کاربران که از این دوره استفاده‌ی زیادی برده بود پیشنهاد راه‌اندازی دوره‌ای با عنوان آشنایی با تئوری موسیقی را داد که حاصل آن مینی‌دوره‌ی پیش رو است. همان‌طور که از نام آن پیداست در این دوره با موارد پایه‌ای تئوری موسیقی اشنا می‌شوید، اما لطفا توجه داشته باشید که این دوره به درد کسانی می‌خورد که در زمینه موسیقی پیش‌زمینه داشته باشند. 
 
نگارنده این دوره امیدوار است که این مینی‌دوره یاریتان کند تا اندوخته‌هایتان پربارتر شود و یادآوری می‌کند که علم تئوری موسیقی آنقدر وسیع است که شما باید به مرور زمان و با همکاری اساتید مجرب به آموزش آن پردازید. امید آن است که این دوره پله‌ای برای رسیدن به اهداف و آرمان‌هایتان باشد.
 
برای دیدن سرفصل‌های این مینی‌دوره به صفحه اختصاصی آن مراجعه کنید. 
 
برای شرکت در این دوره کافی است یک ایمیل خالی بهmini.mt@darsnameh.com بزنید یا از طریق اپلیکشن اندروید درسنامه دوره را در گوشی خود بارگذاری کنید. 

ارسال نظر


امیر منصوری:
آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از...